سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۶۹۵۷۸
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۷- ۵۷: ۱۵
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد:
پایگاه ثار الله حوزه معصومیه ناحیه روح الله یزد در طرحی بانام پیوند آسمانی اقدام به تهیه جهیزیه برای خانواده‌های نیازمند نمود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ سرهنگ حسین زارع کمالی در مصاحبه با خبرگزاری بسیج یزد گفت: پایگاه ثارالله از ناحیه روح الله یزد در طرحی انسان دوستانه با نام پیوند آسمانی اقدام به جمع آوری جهیزیه برای خانواده‌های نیازمند نموده است که بعد از انجام تحقیق در مورد وضعیت مالی خانواده مورد نظر، فراخوان برای جمع اوری اقلام مورد نیازتوسط پایگاه انجام خواهد شد.
وی افزود:  ناحیه روح الله یزد؛ پیشتاز عرصه محرومیت زدایی است و تنها راه رسیدن به نقطه خود اتکایی، تلاش در جهت تقویت اقتصاد مقاومتی است که متأسفانه دولت ما هم هیچگونه توجهی به این نکته ندارد. مسئولین ما چشمشان به غرب و آمریکاست و دست روی دست گذاشته اند تا آمریکا به فریاد آن‌ها برسد، ولی نمی‌دانند آمریکا تمام تلاشش را می‌کند تا اقتصاد ایران را به چالش بکشاند و قرار نیست به فکر عمران و آبادانی کشور ما باشد اگر تا این را نفهمیدید، از حالا بفهمید و خودتان تلاش کنید.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar