سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۶۹۶۸۱
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۷- ۲۵: ۲۲
فرماندار شهرستان بویراحمد در نخستین جلسهاختصاص ۳۰ درصد اعتبار دستگاه‌های اجرایی به بازآفرینی شهری ستاد بازآفرینی شهری این شهرستان گفت :طرح ستاد باز آفرینی شهری در بافت های فرسوده و سکونت گاه های غیره رسمی این شهرستان اجرا می شود.
کناری افزود: ۲۲ دستگاه اجرایی عضو این ستاد هستند که موظفند بر اساس بند الف. ماده ۵۹ قانون برنامه ششم توسعه ۳۰ درصد از اعتبارات خود را در بافت‌های فرسوده و سکونت گاه‌های ... رسمی برای توسعه سرانه‌های بهداشتی، آموزشی، رفاهی، فرهنگی و زیرساختی اختصاص دهند.
وی گفت:: ۱۲ محله و منطقه در شهر یاسوج و حومه این شهر از جمله معصوم آباد، محمود آباد، زیرتل، تل زالی، دولت آباد، بنسنجان، بازار مرکز شهر، مهریان، بلهزار، شرف آباد، اکبر آباد و نجف آباد به عنوان بافت فرسوده و سکونت گاه‌های ... رسمی معرفی شده اند.
کناری از اختصاص ۴۲ میلیارد ریال از محل ستاد بازآفرینی شهری به شهر یاسوج برای تامین قیر رایگان برای توسعه و آسفالت معابر در بافت‌های فرسوده و سکونت گاه‌های ... رسمی خبر داد و گفت:: بر اساس قانون ستاد بازآفرینی شهری دستگاه‌های اجرایی که در مناطق بافت‌های فرسوده و سکونت گاه‌های ... رسمی دارای زمین هستند این زمین‌ها را برای توسعه سرانه آموزشی، بهداشتی، درمانی و دیگر خدمات عمومی در اختیار این ستاد قرار دهند.
فرماندار شهرستان بویراحمد از تکمیل واحد‌های نیمه تمام مسکن مهر یاسوج و تحویل آن‌ها به مالکان این واحد‌ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت:: طرح مسکن امید با ساختار جدید جایگزین مسکن مهر شده و در صورت تامین زمین در بافت‌های فرسوده این طرح نیز اجرا می‌شود.
کناری گفت: در شهر یاسوج ۶۵ هزار حاشیه نشین وجود دارد که این افراد از برخی سرانه‌های بهداشتی، درمانی و آموزشی برخودار نیستند که با اجرای این طرح در این مناطق ضمن جلوگیری از حاشیه نشینی این مناطق ساماندهی می‌شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar