به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی ستاد دیه استان، فردین عابدینی در خصوص این کار خیر اظهار کرد: من نمی‌خواستم این قضیه رسانه‌ای شود، چرا که کار بزرگی نکرده‌ام و وظیفه انسانی خودم را به‌جا آورده‌ام.

وی افزود: در راه خدا خواستم که این کار را انجام دهم و دو نفر زندانی که به دلیل جرایم غیرعمد و محکومیت مالی، از خانه و خانواده‌هایشان دور بودند، به آغوش خانواده‌های خود برگردند و من هم در این کار، سهم کوچکی داشته باشم.

 

بازیکن صنعت نفت آبادان اظهار کرد: من بچه‌ تبریزم و تبریزی‌ها ذاتاً انسان‌های خیرخواهی هستند و با این‌که مردم با توجه به شرایط اقتصادی کشور، تحت فشار هستند، اما با این وجود، همواره سعی می‌کنند به دیگران کمک کنند و من هم از این قاعده مستثنا نیستم و نیت من این بود که دو خانواده را خوشحال کنم؛ چرا که خیلی‌ها به خاطر مبالغ کم مالی به زندان رفته‌اند و مستحق حضور در زندان نیستند.

عابدینی خاطرنشان کرد: خیلی از فوتبالیست‌های ایرانی، همیشه در کارهای خیر سهیم هستند و حتی پاداش‌های خود را صرف امور خیریه می‌کنند و من این موضوع را در تیم‌های مختلفی که بودم، دیده‌ام.

وی تأکید کرد: همچنین می‌خواهم از آقایان رسول تقی‌پور، مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی و فرزاد آقایی مدیر روابط عمومی این ستاد تشکر ویژه بکنم که وقتی من در آبادان بودم، از راه دور کارهای آزادی این دو نفر را انجام دادند.