سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۹۸۶۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷- ۳۰: ۰۷
رئیس بسیج مهندسین صنعتی کشور درگفتگو با «بسیج»:
شهبازی گفت: مواد اولیه ای که در تولیدات داخلی استفاده و صادر می شود متاسفانه صنعت کشور را دچار مشکل کرده است و باید به زودی به تولیدات داخلی تزریق شود.

مسئول بسیج مهندسین صنعتی کل کشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی  خبرگزاری بسیج، درخصوص  آخرین تحولات بازار ارز و تاثیر آن بر  کارخانجات گفت:چالش بزرگ این روز های کارخانجات داخلی  مواد اولیه است که به دلیل  بالا بودن قیمت  ارز و دلار دولت و تولید کنندگان پتروشیمی درجهت ارز  آوری برای کشور ترجیح میدهند که کالاهای پتروشیمی را صادرات کنند .

شهبازی گفت: این اتفاق به دلیل جنبه ارز آوری برای دولت رخ می دهد  و باعث می شود که تولیدات داخلی به دلیل نبود مواد اولیه تعطیل شود .

مسئول سازمان بسیج مهندسین کشور با توجه به جلساتی که پیرامون تامین مواد اولیه کارخانجات با وزیر صنعت برگزار شده  مطرح کرد: در چندین جلسه ای که با وزیر صنعت داشته ایم  در حال توافق براین مسئله هستیم که این اتفاق کاملا به عکس رخ دهد یعنی به جای صادرات، کالاهای پتروشیمی به کارخانجات تولید داخلی تزریق شود تا حداقل از تعطیلی یا بیکاری کارخانجات تولیدات داخلی  تاحدی جلوگیری کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar