سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۰۱۲۸
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۷- ۴۷: ۲۳
رییس سازمان آتش نشانی ملایر خبر داد
رییس سازمان آتش نشانی ملایر با اشاره به عملیات مشترک سازمان آتش نشانی ملایر با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه ملایر گفت: این عملیات در شرکت ملی نفت مستقر در تپه نوشیجان با عنوان واکنش در شرایط اضطراری برگزار شد.

برگزاری مانور مشترک واکنش در شرایط اضطراری در تپه نوشیجان ملایروحید جوادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در ملایر با اشاره به عملیات مشترک سازمان آتش نشانی ملایر با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه ملایر اظهار داشت: این عملیات در شرکت ملی نفت مستقر در تپه نوشیجان با عنوان واکنش در شرایط اضطراری برگزار شد.

وی افزود: طی هماهنگی به‌عمل آمده بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ملایر با سازمان آتش نشانی ملایر این مانور مشترک مبنی بر برنامه‌ریزی مانور واکنش در شرایط اضطراری با هدف بررسی آمادگی هر چه بیشتر عوامل و نهادهای ذیربط همانند سازمان آتش‌نشانی، عوامل ۱۱۵، نیروهای انتظامی ۱۱۰ و ستاد بحران شهرداری ملایر در حوادث غیر مترقبه بوده است.

رییس سازمان آتش نشانی ملایر اظهار داشت: خوشبختانه این مانور با همکاری دستگاه‎های حاضر و مستقر در مانور فوق به نحو احسن برگزار شد که در پایان برای بررسی نقاط قوت و ضعف این مانور با تشکیل جلسه‌ای در سالن جلسات اداری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ملایر و مسئول برگزار کننده مانور از زحمات و آمادگی در سطح بالای سازمان آتش نشانی ملایر تشکر و قدردانی شد .

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar