سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۰۵۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷- ۰۰: ۲۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) گفت:تعهد، به‌روز بودن، امانت‌داری و بهره‌گیری از نیروهای باتجربه از ویژگی‌های بارز یک رسانه و خبرگزاری مؤثر است.
حمایت از نظام، انقلاب و بیان مطالبات مردمی وظایف مهم رسانه هابه گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحسن حسینی‌دیباجی در دیدار با مدیر و شورای سردبیری خبرگزاری فارس استان سمنان که در دفتر وی برگزار شد، با اشاره به تأثیرگذاری رسانه‌ها و اهمیت ویژه اطلاع‌رسانی در عصر حاضر، از خبرگزاری‌ها به‌عنوان بازوان توانمند نظام اسلامی یادکرد و اظهار داشت: تعهد، به‌روز بودن، امانت‌داری و بهره‌گیری از نیرو‌های باتجربه از ویژگی‌های بارز یک رسانه و خبرگزاری مؤثر است.
وی حمایت از نظام و انقلاب اسلامی و بیان مطالبات مردمی را جزو وظایف خطیر خبرگزاری‌ها در کشور در شرایط فعلی دانست و افزود: خبرگزاری فارس از صادق‌ترین خبرگزاری‌های نظام است که حرکت در مسیر صحیح و حمایت همه‌جانبه از نظام و منویات رهبری را همواره ملاک حرکت خود قرار داده و در جهت اعتلای نظام و کشور گام‌هایی اثرگذار برداشته است.
حسینی‌دیباجی از رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها به‌عنوان سخنگویان مطالبات مردم یادکرد و اظهار کرد: صداقت در رساندن صدای مردم و تبیین واقعیت‌ها و نارسایی‌های جامعه از الزاماتی است که باید به آن توجه شود.
وی با اشاره به اینکه خبرگزاری‌ها باید در انعکاس خواسته‌ها و مطالبات مردم صداقت را ملاک عمل قرار دهند، افزود: انتشار صادقانه اخبار امری مهم و قابل توجه بوده و این در حالی است که برخی از خبرگزاری‌ها، صداقت را مبنای کار قرار نداده و برای جذابیت بیشتر و جلب مخاطب، واقعیت‌ها را وارونه جلوه می‌دهند و به‌نوعی بلندگوی دشمن می‌شوند.
مسؤول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان با تقبیح فعالیت برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها که با درج مطالبی ارزش‌های نظام را زیر سؤال برده و نظام را به عدم آزادی و اختناق متهم می‌کنند، افزود: این حرکات ناشی از نبود صداقت در افرادی است که در این جایگاه‌ها فعالیت می‌کنند.
حسینی‌دیباجی، امانت‌داری را رسالت دیگر خبرگزاری‌های مؤثر و کاردان برشمرد و یادآور شد: مطالب و گفته‌های مردم و مسؤولان باید به عینه به جامعه و مسؤولان امر منتقل شود.
وی حفظ وحدت در نظام اسلامی را از وظایف دیگر خبرگزاری‌ها ذکر کرد و یادآور شد: خبرگزاری‌ها باید دقت کنند تا عامل اختلاف، دوقطبی و چندقطبی جلوه دادن نظام نباشند.
مسؤول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان، بی‌طرفی را از دیگر ویژگی‌های دیگر یک خبرگزاری مؤثر و صادق دانست و افزود: خبرگزاری‌ای که از جریان و جناح خاص طرفداری کند، نمی‌تواند واقعیت را به جامعه منتقل کند؛ در این عرصه باید طرفدار نظام، مردم و ولایت بود.
سپیده سیر، مدیر خبرگزاری فارس استان سمنان نیز در این نشست با ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و کارویژه‌های خبرگزاری فارس در این استان، از تدوین اطلس ویژه مشکلات استان سمنان خبر داد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar