سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۰۵۵۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷- ۱۲: ۰۰
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی:
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی در شورای مبارزه با مواد مخدر استان، گفت: در یک ماه گذشته هفت کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک، هروئین و مرفین توسط پلیس فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، بهروز مهدوی افزود: در این مدت یک کیلو و 578 گرم مواد مخدر از نوع تریاک توسط اداره کل گمرک تبریز که به صورت امانات پستی به کانادا ارسال می شد کشف شد.
وی ادامه داد: توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میانه نیز 50 کیلوگرم تریاک و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان هشترود نیز یک هزار و 783 کیلوگرم پیش ساز مواد روانگردان و شیشه کشف شد.
مهدوی اظهار داشت: توسط نیروهای اداره کل اطلاعات استان نیز چهار کیلو و 500 گرم ماده مخدر شیشه کشف شد.
وی با اشاره به برنامه ها و اعتبارات استانی در حوزه فرهنگی و پیشگیری گفت: سه میلیاردو 596 میلیون تومان اعتبار برای برنامه های آموزش و پرورش استان در نظر گرفته شده که تا کنون 327 میلیون تومان پرداخت شده است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی افزود: 55 میلیون تومان اعتبار نیز به اداره کل بهزیستی استان تخصیص یافته که 29 میلون تومان آن پرداخت شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar