سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۰۷۰۹
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷- ۱۱: ۱۲
فرمانده دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع)
سردار صباغ گفت: امروز سوء مدیریت و سوء تدبیر ریشه تمام مشکلات داخلی است. انقلاب به ما آبرو و عزت داده و اگر فرهنگ عاشورایی نبود امروز دشمنان بر ما حاکمیت داشتند.
به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، سردار مهدی صباغ فرمانده دانشکده  امنیت دانشگاه امام حسین(ع)در مراسم بزرگداشت شهید آقایی که در حسینیه امامزاده حسین قزوین و با حضور مسوولان نظامی و انتظامی استان برگزار شد بیان کرد: شهید آقائی فردی بسیار شجاع و دلیر بود و این خصوصیت یکی از خصوصیات شخصیتی این شهید بزرگوار بود.
وی گفت: امروز با عنایت الهی و جانفشانی شهدا کشور عراق از حامیان نظام جمهوری لسلامی است و تجلی عاشورا به برکت خون شهدا می باشد و شهید آقایی ۳۸ سال پیش عاشورایی بود. شهید آقایی با نفاق مبارزه کرد و در پیروزی انقلاب نیز نقش داشت.
فرمانده دانشکده  امنیت دانشگاه امام حسین(ع) اظهار کرد: بنا به تاکید فرماندخ کل قوا، رهبر نباید جای جلاد و شهید تغییر کند. دریافت و انتقال فرهنگ عاشورایی نیازمند زیرکی است
سردار صباغ عنوان کرد: دشمن درنگ ندارد و اگر سرسوزنی قدرت پیدا کند گستاخی می‌کند و سعی در ایجاد ناامنی در کشور را دارد. امروز با عنایات الهی، دشمنان نابود شدند و ۲۵ میلیون نفر در پیاده‌روی اربعین شرکت می‌کنند.
فرمانده دانشکده  امنیت دانشگاه امام حسین(ع) تصریح کرد: در راستای پاسداشت خون شهدا باید بسیار تلاش شود. ملت ایران ملتی عاشورایی و با بینش است. بداندیشان و دگراندیش که به سبب برخی موضوعات منحرف شدند هرگز نمی توانند در اندیشه عاشورایی ملت نفوذ کنند.
سردار صباغ اضافه کرد: امروز سوء مدیریت و سوء تدبیر ریشه تمام مشکلات داخلی است. انقلاب به ما آبرو و عزت داده و اگر فرهنگ عاشورایی نبود امروز دشمنان بر ما حاکمیت داشتند.
وی اضافه کرد: امروز باید مطالبه گری را یاد بگیریم و تفکر اشرافی برخی مدیران باید اصلاح شود. مردم همواره در صحنه هستند و امنیت موجود به برکت پشتیبانی مردم ایجاد شده و ما نیز باید با مدیریت جهادی و تفکر عاشورایی در مسیر انقلاب گام برداریم.
 
 
 
1010/پ30/ب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar