سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۷۰۸۱۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷- ۴۲: ۱۴
امیر قربانی:
فرمانده هوانیروز ارتش گفت: ما برای اربعین آمادگی کامل را برای کمک رسانی به زائرین حسینی داریم. تجهیزات و بالگردهای هوانیروز مانند سال گذشته برای پشتیبانی هوایی زائرین که از ایران به سمت عراق می روند آماده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، امیرسرتیپ دوم یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری "دانشجو" گفت: ما برای اربعین آمادگی کامل را برای کمک رسانی به زائرین حسینی داریم.  تجهیزات و بالگردهای هوانیروز مانند سال گذشته برای پشتیبانی هوایی زائرین که از ایران به سمت عراق می روند آماده است. همچنین اورژانس و نیروی انتظامی در این جهت با ما همکاری کرده اند.

وی با اشاره به اینکه در غرب و جنوب غرب کشور برنامه ریزی خوبی شده و بالگردها از زائرینی که در این مناطق حرکت می کنند حراست می کند، افزود: ما علاوه بر امدادرسانی امنیت زائرین را تامین می کنیم. اگر در طول مسیر تعرضی رخ دهد ما آمادگی لازم را جهت پشتیبانی زائرین خواهیم داشت.

فرمانده هوانیروز ارتش اضافه کرد: امیدواریم امسال با حضور بیشتر مردم ایران پرچم امام حسین(ع) بیش از پیش به اهتزاز درآید و ایران به عنوان نماینده و پرچم دار اسلام معرفی شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: