سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۷۰۸۸۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷- ۰۶: ۲۱
استاندار لرستان گفت: این یک فرصت خوب است که پایه‌ها و فلسفه انقلاب اسلامی را برای جوانان، دانش آموزان و دانشجویان تحلیل کنیم و همچنین باید آن را در تریبون‌های آزاد تعمیم‌بخشی کرد تا آنها بهتر با انقلاب اسلامی آشنا شوند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سید موسی خادمی در جلسه شورای فرهنگ عمومی لرستان با اشاره به اینکه فرهنگ عمومی مجموعه ارزش‌ها، باورها و عقاید یک جامعه است، اظهار داشت: باید در این جلسه فرهنگ و باورهای محلی را بررسی کنیم چراکه رفتارهای محلی گاهی اوقات اجبارهایی برای جامعه ایجاد می‌کند

وی افزود: جامعه عشایری و سنتی ما با خود باورهایی دارد که بخشی از آن خوب است و باید آن را تقویت کرد، مانند فرهنگ تعاون و همکاری که در جوامع سنتی به شکل بسیار خوبی در کشت و کار و ساخت و ساز وجود داشت  وفرهنگ عمومی باید شیوه‌های تقویت کارهای درست جامعه سنتی را بررسی کند.

استاندار لرستان با اشاره به مناسبت‌های مهم روز ۱۳ آبان   گفت: نامگذاری روز ملی استکبارستیزی خیلی با مسما است و باید با همکاری تمامی سازمان‌ها، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان تلاش کرد تا مقدمات لازم برای حضور اقشار مختلف مردم در این روز را فراهم کنیم.

وی  افزود: ما باید سعی کنیم فلسفه، بحث‌های نظری و پایه‌های انقلاب اسلامی را به درستی تحلیل کنیم که دلایل و اهداف انقلاب اسلامی چه بوده و تاکنون به کدام خواسته‌ها دست پیدا کرده‌ایم.

استاندار لرستان، گفت: این یک فرصت خوب است که پایه‌ها و فلسفه انقلاب اسلامی را برای جوانان، دانش آموزان و دانشجویان تحلیل کنیم و همچنین باید آن را در تریبون‌های آزاد تعمیم‌بخشی کرد تا آنها بهتر با انقلاب اسلامی آشنا شوند.

وی، یادآور شد: در سال جاری کارهای فرهنگی خوبی از جمله نشست بین المللی پیرغلامان و جشنواره موسیقی محلی... در استان انجام شده است.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar