سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۰۹۲۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷- ۱۱: ۰۸
معاون عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی در همایش بخشداران و دهیاران استان با محوریت اشتغال روستایی با تاکید بر اینکه در بحث توسعه روستایی موضوع معیشت مهم‌ترین مسأله است، گفت: متاسفانه در این خصوص راهبرد مناسبی شکل نگرفته است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، جواد رحمتی با اشاره به اهمیت توسعه روستایی در دولت تدبیر و امید، افزود: در این خصوص اقدامات مختلفی با تمرکز بر حوزه خدمات در روستاها انجام شده است.

وی اظهار داشت: با اجرای طرح هادی در روستاها معماری خاص روستایی مورد توجه قرار نگرفته است و شکل ظاهری روستاها تغییر کرده است.

رحمتی ادامه داد: تعریف صحیح امنیت در روستاها همان اشتغال پایدار است و باید تلاش کنیم پس از بررسی و پایش مسائل و مشکلات مشاغل مناسب و پایداری را تعریف کنیم.
وی تأکید کرد: باید انتظارات روستانشینان برآورد شده و مشاغل مناسب هر روستا ایجاد شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی ادامه داد: در گذشته روستاها با وجود عدم ارتباط با شهر در بحث معیشت و اشتغال به لحاظ دارا بودن منابع معیشتی و مشارکت در تأمین معیشت خودکفا بودند، اما امروز ساختارهای خاصی که در روستاها وجود داشت از بین رفته است

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: