‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۷۱۰۸۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷- ۲۹: ۱۴
فرماندارشهرستان خمین گفت:
همکاری و همراهی مردم، تلاش و جدیت سازمان های مردم نهاد در این موضوع، برگزاری کارگاه های آموزشی، توجه دانشگاه ها و مدارس به این مهم و نقش اولیا می تواند تاثیر بسزایی در پیشگیری از اعتیاد و کاهش آسیب های آن در جامعه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی ازخمین:فرماندار خمین نیز در در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر گفت:پیشگیری به عنوان راهبری برای کاهش معضل اعتیاد موثراست. وی درادامه گفت: رویکرد دولت تدبیر در زمینه مبارزه با مواد مخدر اجتماعی کردن پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر است.
«احمد طهرانی» به آسیب های اعتیاد در جامعه اشاره کرد و افزود: همکاری و همراهی مردم، تلاش و جدیت سازمان های مردم نهاد در این موضوع، برگزاری کارگاه های آموزشی، توجه دانشگاه ها و مدارس به این مهم و نقش اولیا می تواند تاثیر بسزایی در پیشگیری از اعتیاد و کاهش آسیب های آن در جامعه داشته باشد.
وی اظهارداشت:با توجه به افزایش گرایش نوجوانان و جوانان به ماده مخدر گل و نا آگاهی آنان از عوارض مصرف، کارزار رسانه ای پیشگیری و مبارزه از مصرف گل تدارک شده است.
فرماندار خمین خاطرنشان کرد: کارزار رسانه ای پیشگیری و مبارزه از مصرف گل آذر ماه امسال در خمین به منظور اطلاع رسانی، آگاه سازی و حساس سازی آحاد جامعه برگزار می شود.
طهرانی گفت: قانون به صراحت برای کشت گیاهان ممنوعه مجازات تعریف کرده اما باید جدای برخورد با خاطیان ریشه انگیزه افراد برای این عمل غیرقانونی بررسی و در تصمیم سازی ها لحاظ شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar