سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۷۱۴۶۳
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۷- ۴۰: ۲۱
در مراسمی دستگاه‌های برتر جشنواره شهید رجایی استان لرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، در مراسمی دستگاه‌های برتر جشنواره شهید رجایی استان لرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان در این آئین ضمن تشریح نحوه ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در این جشنواره گفت: اظهار کرد: در ابتدا دستگاه‌ها خود ارزیابی را از عملکردشان انجام می‌دهند، پس از انجام اصلاح و تغییرات، اطلاعات به سازمان امور اداری استخدامی کشور ارسال می‌شود.

علی هادی چگنی بیان کرد: در نهایت سازمان امور اداری استخدامی کشور عملکرد دستگاه‌ها را جهت ارزیابی نهایی و بررسی‌های میدانی به سازمان‌های مدیریت برنامه‌استان‌ها ارجاع می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: در سطح استان 80 دستگاه اجرایی قابلیت ارزیابی را در جشنواره شهید رجایی داشتند، با این وجود 52 دستگاه در ارزیابی جشنواره شرکت کردند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی استان جهت ارزیابی عملکرد به پنج گروه تقسیم شدند، افزود: این گروه‌ها شامل علمی-آموزشی و فرهنگی، عمومی-اجتماعی و قضائی، شرکت‌ها-بانک‌ها و بیمه‌ها، زیربنایی و تولیدی، حمایتی-سلامت و بهداشت بود.

هادی‌چگنی ادامه داد: از گروه علمی-آموزشی و فرهنگی، اداره‌کل آموزش‌وپرورش لرستان در مجموع شاخص‌‌های عمومی و اختصاصی رتبه برتر را کسب نمود، همچنین در گروه عمومی-اجتماعی و قضائی، اداره‌کل امور مالیاتی توانست رتبه برتر این گروه را کسب کند.

وی شرکت آب‌وفاضلاب شهری را دستگاه برتر گروه شرکت‌ها، بانک‌ها و بیمه‌ها عنوان و تصریح کرد: اداره‌کل شیلات و دانشگاه علوم‌پزشکی به‌ترتیب دستگاه‌های برتر در گروه‌های زیربنایی و سلامت بودند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان اظهار داشت: همچنین اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، کانون پرورش فکری کودک و نوجوان و اداره‌کل تبلیغات اسلامی بیشترین رشد عملکرد را نسبت به سال گذشته داشته‌اند.

هادی‌چگنی، اداره‌کل‌های امور اقتصاد و دارایی، ثبت احوال و استاندارد را به عنوان سه دستگاه برتر لرستان از نظر کسب بیشترین امتیاز‌ها در بین همه دستگاه‌های اجرایی شرکت‌کننده در جشنواره استانی شهید رجائی عنوان کرد.

وی بیان داشت: همچنین اداره‌کل‌های حفاظت محیط‌زیست، جهاد کشاورزی و فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص شاخص‌های اختصاصی بیشترین امتیاز را کسب کردند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان با اشاره به افزودن ارزیابی دستگاه‌های شهرستانی به‌صورت جداگانه در جشنواره شهید رجایی امسال، بیان داشت: فرمانداری‌های خرم‌آباد و بروجرد توانستند با کسب بیشترین امتیاز حائز رتبه‌های برتر در بین 11 شهرستان شوند.

هادی‌چگنی گفت: همچنین اداره‌‌ انتقال خون خرم‌آباد به‌ عنوان واحد برتر شهرستانی انتخاب شد.

وی با بیان اینکه برخی دستگاه‌ها نقش بسزایی در برنامه‌های توسعه‌ای استان داشته‌اند، افزود: دانشگاه لرستان، بانک ملی و شرکت گاز لرستان با وجود شرکت نکردن در جشنواره، اما از سوی شوراها بر اساس موارد تعریف‌شده به‌عنوان دستگاه‌های برتر در جهت توسعه استان برگزیده شدند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar