‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۷۳۵۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷- ۲۲: ۱۱
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج خمین
حجت الاسلام رضوی گفت:13 آبان یک روز مهم برای مردم شهید پرور ایران اسلامی محسوب می شود،

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی ازخمین:مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج خمین درخصوص 13آبان روزملی مبارزه بااستکبارجهانی گفت:امسال یوم الله 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی را در حالی برگزار می‌کنیم که آمریکا و رئیس‌جمهور آن منفورترین فرد در نگاه جهانیان بالاخص ملت شهیدپرورایران اسلامی است.

وی گفت:امسال یوم الله 13 آبان را در حالی برگزار می‌کنیم که دولت متجاوز آمریکا با زیرپا گذاشتن تعهدات خود با مردم ایران به سمت یاغی‌گری و سلطه طلبی بیشتر پیش می‌رود.

رضوی گفت:بنابراین سیزده آبان امسال از شرایط خاصی برخوردار است و مردم باید به شکل گسترده و وسیع در این مراسم حضور پیدا کنند و با سر دادن شعار«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر انگلیس» تکلیف و وظیفه خود را به بهترین وجه انجام دهند.

درادامه تصریح نمود:کشور ضمن ابراز انزجار از خوی استکباری آمریکا و ایادی منطقه ای، اعلام می دارد کلیه  بسیجیان این ناحیه دوشادوش سایر اقشار و گروهها با تمام توان در همه عرصه های ضد استکباری از جمله مراسم شکوهمند یوم الله سیزهم آبان حضور چشمگیر خواهند داشت و از همه برادران و خواهران مخصوصا مردم شهیدپرورخمین نیز جهت حضور دعوت بعمل می آورد.

رضوی درپایان گفت:نیروهای انقلابی هرگز دست از مبارزه با فعالیت های مستکبران برنمی دارندو13 آبان یک روز مهم برای مردم شهید پرور ایران اسلامی محسوب می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar