سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۳۶۵۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷- ۱۵: ۰۸
مسئول بسیج کارگری اصفهان در گفتگو با «بسیج»:
مسئول سازمان بسیج کارگری گفت: برخی کامیون داران به دلیل پاره ای مشکلات صنفی خود که مورد بی توجهی مسئولین امر قرار گرفته بود اقدام به اعتصاب کرده بودند و همین امر سبب بروز برخی مشکلات در میان صنایع شده بود.

محمد علی مهرابی مسئول سازمان بسیج کارگری اصفهان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به ماجرای اعتصاب برخی کامیون دارها که در ماه های گذشته صورت گرفته بود اظهار داشت: برخی کامیون داران به دلیل پاره ای مشکلات صنفی خود که مورد بی توجهی مسئولین امر قرار گرفته بود اقدام به اعتصاب کرده بودند و همین امر سبب بروز برخی مشکلات در میان صنایع شده بود.

وی با بیان اینکه بخشی از واحدهای تولیدی اصفهان برای انتقال مواد اولیه از محل توزیع به محل کارخانه دچار مشکل بودند، افزود: مشکل اصلی این بود که برخی افراد برای کامیوندارانی که دست به اعتصاب نزده بودند تهدید ایجاد می کردند و مسیرهای بین شهری را برایشان تاحدودی نا امن کرده بودند؛ ما در بسیج کارگری برای حل این مشکل طی مذاکراتی که با دستگاه های امنیتی داشتیم توانستیم امنیت این کامیون ها را تأمین کرده و مشکل را به سرعت مرتفع کنیم.

مسئول سازمان بسیج کارگری استان اصفهان تصریح کرد: اگر به این قضیه بی تفاوت می بودیم بسیاری از واحدهای صنعتی استان دچار مشکل می شدند و یک اعتصاب ساده صنفی تهدیدی بزرگ برای اقتصاد کشور رقم می زد اما به دلیل همین ورود به موقع بسیج به ماجرا مشکل حل شد و در پایان از بسیج و سپاه برای مدیریت این موضوع تقدیر شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: