سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۴۶۳۶
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷- ۱۵: ۰۸
مسئول بسیج کارگری استان کرمان در گفتگو با «بسیج» عنوان کرد
مسئول سازمان بسیج کارگری کرمان گفت:در کرمان هزار کارگر بسیجی در رزمایش شیفت ایثار و در حوزه های جمع آوری ضایعات تولید، نظافت محیط کار و محیط زیست، افزایش میزان تولید روزانه خصوصا در معادن استان مشارکت کردند.

حسین باقری مسئول سازمان بسیج کارگری استان کرمان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، در خصوص عملکرد استان کرمان در رزمایش شیفت ایثار اظهار داشت: شیفت ایثار در واقع نقش آفرینی بسیج کارگری در رزمایش بزرگ و سراسر اقتدار عاشورایی بسیج بود که در شهریور ماه برگزار شد.

وی با بیان اینکه کارگران بسیجی در طرح شیفت ایثار، یک شیفت را به صورت رایگان و با هدف کمک به رونق تولید مشغول فعالیت می شوند، افزود: در استان کرمان هزار کارگر بسیجی در رزمایش شیفت ایثار و در حوزه های جمع آوری ضایعات تولید، نظافت محیط کار و محیط زیست، افزایش میزان تولید روزانه خصوصا در معادن استان مشارکت کردند.

مسئول بسیج کارگری استان کرمان با بیان اینکه مدیران اجرایی استان از توان و ظرفیتی که بسیج در رزمایش شیفت ایثار به نمایش گذاشت شگفت زده شدند، اعلام کرد: در نظر داریم با برنامه ریزی و هماهنگی دستگاه های اجرایی استان کرمان و البته با ایثار و حضور کارگران بسیجی، رزمایش هفته ایثار را در معادن استان برگزار کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar