سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۷۵۴۱۷
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷- ۲۶: ۱۵
عضو فقهای شورای نگهبان تاکید کرد:
امام جمعه موقت یزد بیان داشت: بخش قابل‌توجهی از مشکلات اقتصادی امروز کشور به دلیل سوء تدبیرها و حسن ظن‌ها به بیگانگان در چند سال گذشته است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، آیت الله سیدمحمدرضا مدرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد گفت: دشمنان اسلام ناب محمدی هر روز با توطئه‌های مختلف سعی دارند افراد جامعه اسلامی را از دین و ارزش‌های الهی دور کنند. امروز نیز دشمنان به‌طور ویژه با ابزار رسانه و شایعه‌پراکنی سعی در تحریف افکار عمومی جامعه دارند.

امام جمعه موقت یزد بیان داشت: بخش قابل‌توجهی از مشکلات اقتصادی امروز کشور به دلیل سوء تدبیر‌ها و حسن ظن‌ها به بیگانگان در چند سال گذشته است و متأسفانه بخش عمده‌ای از تحریم‌ها نتیجه عدم مدیریت صحیح و سازنده است.

عضو فق‌های شورای نگهبان با بیان اینکه دشمن تلاش می‌کند که مردم را نسبت به دولت، انقلاب و دین اسلام بی اعتماد کند افزود: جنگ روانی از جمله توطئه‌های دشمنان دین و نظام اسلامی علیه ملت ولایت مدار ایران است.

امام جمعه موقت یزد ادامه داد: در این برهه حساس بصیرت افزایی عمومی، حفظ اتحاد و همدلی ملی و حرکت در مسیر ولایت باید موردتوجه قرار بگیرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar