سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۶۳۵۹
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۷- ۲۵: ۱۰
معاون اجرایی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین :
معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) در گفتگو با خبر نگار بسیج گفت: شهادت هنر مردان خداست که پرواز تا بی نهایت را تجربه می کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از قزوین، سرهنگ پاسدار محرمعلی والدی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت:شهادت هنر پرواز مردان خدا تا بی نهایت است، شهادت بن بست را می شکند در مکتب شهدا بن بست ها شکسته می شوند.
وی در ادامه با اشاره به بر گزاری کنگره شهدا گفت: وظیفه همه آحاد جامعه است که یاد شهدا را زنده نگه دارند، کنگره با هدف ترویج فرهنگ جهاد و شهادت در بطن جامعه برای عبور از بحرانها و چالش های پیش رو داریم.امروز شهدا در قهقهه مستانه خود عند ربهم یرزقون هستند، در حقیقت ما نیاز به فرهنگ شهدا داریم تا در این گرداب دنیا بتوانیم روسفید شویم.در جامعه امروز مظلومانه ترین فریاد جهاد و شهادت بوده که دشمنان سعی دارند آن را کم رنگ کنند.
معاون اجرایی سپاه صاحب الامرعج افزود: بسیاری از کاستی های ما بدلیل دور شدن از مسیر شهداست و در اجلاسیه های پیش رو سعی خواهیم کرد که روحیه جهاد و شهادت را ترویج کنیم و کنگره تازه آغازی بر شروع یک کار فرهنگی و جهادی باشد.
والدی در پایان گفت: وظیفه رسانه ها نیز به عنوان جهادگران عرصه جنگ نرم بسیار سنگین تر از سایر اقشار می باشد.

1002/ت30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar