سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۷۶۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۷- ۲۶: ۱۰
مدیر آموزش و پرورش هندیجان گفت: تفاهم نامه ایی میان سپاه ولیعصر (ع) خوزستان و اداره کل آموزش و پرورش استان باشرح وظایف برای اعزام دانش آموزان دختر و پسر به مناطق عملیاتی جنوب انجام گرفته که دراین راستا ستاد راهیان نور هندیجان با حضور معاون فرماندار و جمعی از مسئولان وجانشین فرمانده ناحیه سپاه هندیجان تشکیل که خواستارارائه خدماتی با همکاری ادارات برای سهولت در اعزام دانش آموزان انجام بگیرد.

محسن محسنی نژاد در حاشیه جلسه ستاد راهیان نور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان اظهار کرد: درسال گذشته اعزام دانش آموزان مدارس هندیجان در قالب کاروان های راهیان نور با همکاری ناحیه سپاه و دیگر ادارات از جمله فرمانداری و حوزه بسیج دانش آموزی و معلمین آموزش و پرورش همراه با برنامه های متنوع فرهنگی وهنری و مبلغین و راویان رزمنده هشت سال دفاع مقدس در شهرستان برگزار شد.

وی افزود : ۵۰ درصد کار های رفاهی بر عهده آموزش و پرورش هست و ۵۰درصد دیگر بر عهده سپاه البته با همکاری ادارات هست که برای اعزام دانش آموزان در تاریخ های ۱۰و۹آذر سال جاری نیاز به تمهیداتی در جهت سهولت کار انجام خواهد گرفت که با تشکیل ستاد راهیان نور وظایف مشخص تر شده است.

وی بابیان همکاری سپاه و آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش و ناحیه سپاه هندیجان همواره در برنامه ها همکاری و تعامل خوبی دارند و اکثر اقدامات برای دانش آموزان در قالب راهیان نور ، اردوهای تفریحی و زیارتی و مسابقات فرهنگی و حتی ورزشی سپاه و آموزش و پرورش در کنار هم هستند و به همدیگر کمک می کنند و اینگونه اقدامات تاثیر گذار همچنان ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar