سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۶۹۴۹
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۷- ۰۰: ۰۸
مدیر عامل فولاد مبارکه:
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه با تولید بیش از ۱۰ میلیون تن فولاد نیمی از فولاد کشور را تولید می‌کند و به عبارتی بزرگترین بنگاه صنعتی کشور محسوب می‌شود.

 به گزارش خبرگزاری بسیج، حمیدرضا عظیمیان  در مراسم روز ملی کیفیت که در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، گفت: فولاد مبارکه با تولید بیش از ۱۰ میلیون تن فولاد نیمی از فولاد کشور را تولید می‌کند و به عبارتی بزرگترین بنگاه صنعتی کشور محسوب می‌شود.

مدیرعامل فولاد مبارکه اظهارداشت: این بنگاه تولیدی ۷۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه ثبتی دارد که کارشناسان این سرمایه را ۴۵ هزار میلیارد تومان ارزیابی می‌کنند.

وی اظهارداشت: ما یک درصد GDP و ۳ درصد GDP بخش صنعت را به خودمان مرتبط می‌دانیم.

عظیمیان اظهارداشت: سال گذشته ۶ هزار میلیارد تومان سود خالص داشته‌ایم و سالانه حدود یک هزار میلیارد تومان به دارایی مالیات پرداخت می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اظهارداشت: به طور عمومی شرکت فولاد مبارکه الزام دارد که سهم ۵۰ درصدی بازار را حفظ کند و بتوانیم رضایت مشتریان را حفظ کنیم.

وی با تاکید بر اینکه الزام ما رعایت استانداردهای کیفیت است، بیان داشت: بنابراین دو استاندارد ۱۰۰۰۲ و ۱۰۰۰۴ که استاندارد کیفیت رضایت و رسیدگی به مشتریان است را از مراجع مربوطه اخذ کرده‌ایم.

وی اظهارداشت: در سال ۷۰ حدود ۲.۴ میلیون تن تولید فولاد داشتیم و مصرف آب این واحد در آن زمان ۱۶.۴ متر مکعب بود، اما امروز حدود ۷.۶ میلیون تن تولید فولاد داریم و ۲.۷ مترمکعب مصرف آب داریم، یعنی تولید ۳ برابر و مصرف آب ۷ برابر کمتر شده است که این موضوع ناشی از توجه ما به کیفیت و مسائل زیست محیطی است.

وی اظهار داشت: با توجه به مسائل زیست محیطی و خشکسالی، بازیافت آب در صدر برنامه‌های ما قرار دارد و برای کاهش مصرف آب در این واحد صنعتی تلاش می‌کنیم.

عظیمیان اظهارداشت: همچنین این واحد صنعتی ۲ ماه پیش یکی از معتبرترین جوایز بنیاد کیفیت جهانی در اروپا را که جایزه گلد است، به دست آورده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar