سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۷۵۵۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۷- ۵۲: ۰۸
گردهمایی ترویجی تبیینی سبک زندگی و مصون سازی فرهنگی در نمازخانه ناحیه شیروان با حضور پایوران و سربازان وظیفه برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج؛ گردهمایی ترویجی تبیینی سبک زندگی و مصون سازی فرهنگی در نمازخانه ناحیه شیروان با حضور پایوران و سربازان وظیفه برگزار شد.

حجت الاسلام خبیری مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه شیروان گفت: در دوران جمهوری اسلامی این فرصت برای افراد جامعه وجود دارد که درست حرکت کنند، درست زندگی کنند، مومنانه زندگی کنند، با عفت زندگی کنند.

وی در ادامه بیان کرد: اگر پیشرفت همه‌جانبه را به معنای تمدن سازی نوین اسلامی بگیریم بالاخره یک مصداق عینی و خارجی برای پیشرفت با مفهوم اسلامی وجود دارد، که هدف ملت ایران و هدف انقلاب اسلامی، ایجاد یک تمدن نوین اسلامی است. آن چیزهائی که متن زندگی ما را تشکیل میدهد؛ که همان سبک زندگی است مثل مسئله‌ی خانواده، سبک ازدواج، نوع مسکن، الگوی مصرف، نوع خوراک، مسئله‌ی زبان، رفتار ما در محل کار، رفتار ما در دانشگاه، رفتار ما در مدرسه، رفتار ما در ورزش، رفتار ما با پدر و مادر، رفتار ما با همسر، رفتار ما با فرزند، نظافت و طهارت ما، رفتار ما با دوست، اینها آن بخشهای اصلی تمدن است، که متن زندگی انسان است.

خبیری افزود: اسلام طرفدار انسانی است که هم برخوردار باشد، هم قدرتمند باشد، و هم شاکر و بنده‌ی خدا باشد. انسان بودن، قدرتمند بودن و بنده‌ی خدا و عبد خدا بودن؛ این آن چیزی است که اسلام میخواهد؛ میخواهد انسان بسازد، الگوی انسان‌ سازی است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar