سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۷۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۷- ۳۵: ۱۰
بسیج:
چقدر دلمان تنگ شد برای اشک هایی که دختر الیاس می ریخت جز خودش و خدا کسی چه می داند که چه می کشد!

خبرگزاری بسیج قزوین: سید جواد هاشمی مجری جهارمین روز از اجلاسیه بزرش دانشجویان و دانشگاهسان از اجلاسیه های کنگره سه هزار شهید استان قزوین دل ها را لرزاند و تصویر بردار صدا و سیما هم چهره ای معصوم از یک دخترک را نشان می داد که تصویر پدر شهیدش را در دست گرفته بود، گرسسد و گریاند!! وقتی تصویر بزرگ تر نمایش داده شد خبرنگار رسانه ها فریاد زدند دختر الیاس چگینی!!
روایتگری جانسوز جواد هاشمی و تلفیق تصویر دختر شهید الیاس چگینی اشک های خفته در پس چشم دنیایی بیرون ریخت، گریه های سردار محمد شاهرخی حاضرین رسانه را متاثر کرد، داوود محمدی نماینده مردم در شورای اسلامی، استاندار، فرماندهان سپاه و فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران دل ها را لرزاند، مسئولان و مردمی که در سوگ الیاس حرم گریستند، اشک های اهالی رسانه از جنس مظلومیت سلمان و ابوذر بود برای الیاس حرم!!
چقدر دردناک بود که سالها در خنده های تلخ دنیا غرق شده بودیم و شهد شیرین قلب های معصوم دختران یتیم شده این سرزمین را به فراموشی سپرده بودیم.
چقدر دلمان تنگ شد برای اشک هایی که دختر الیاس می ریخت جز خودش و خدا کسی چه می داند که چه می کشد!
فریاد هایی بی صدا که تا ابد در دل شکسته خود حبس می شود تا در صحرای محشر در برابر خدای متعال با دیدن پدر شکسته شود و داغ جانسوز را که سالها در دل خیش نگه داشته با دم مسیحایی خنک شود.
همه گریستند، چپ و راست، مخالف و موافق،دولتی و مردمی، فریاد زدند تا خدا بشنود که ایران و انقلاب اگر در دل های ما خفته است اما با دیدن الیاس حرم بیدار می شود.
گریه هایی از جنس افسوس از جاده و باقی مانده، گریه هایی برای شهید داریوش رفیعی که ماندگار بی صدا شد.
الیاس حرم داغش دلها را لرزاند و جمعیت گریان شدند تا بمانند و بخوانند قصه عاشورا را برای فرزندان آب و خاک وطنم!!
1002/ت30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar