سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۷۷۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۷- ۵۴: ۰۵
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: در سال جاری بر اساس بررسی کارشناسی دستگاه‌های اجرایی ذیربط، پروانه شکار پرنده برای پیشگیری از شیوع آنفلوانزا در استان قم صادر نمی‌شود.

پروانه شکار پرندگان در قم صادر نمی‌شود
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، سید رضا موسوی مشکینی در دیدار جمعی از شکارچیان مجاز استان اظهار کرد: بروز مشکلات زیست محیطی در جامعه، همه ما و فرزندانمان را به شدت تحت تأثیر قرار داده و کیفیت زندگی را نامطلوب می‌سازد.

وی بر ضرورت ایجاد یک تشکل مشخص و معین برای شکارچیان مجاز در جهت ایجاد تعامل دوسویه با نهاد‌های اجرایی و بیان دیدگاه‌ها و خواسته‌های آن‌ها تأکید کرد و گفت: افرادی که به قوانین و ضوابط احترام می‌گذارند، باید مورد احترام قرار گرفته و نباید نسبت به آن‌ها بدبینی داشته باشیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با بیان اینکه بی اخلاقی و زیرپا گذاشتن قانون از هر دو طرف شکارچیان و محیط بانان به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست، خاطرنشان کرد: کسی که در حوزه شکار و صید با علم و آگاهی تخلفی انجام می‌دهند، قابل بخشش و مسامحه نیست.

وی تصریح کرد: محیط بانان سراسر کشور در آموزش‌های حین خدمت، نحوه تعامل با شکارچیان مجاز و غیرمجاز را به خوبی فراگرفته اند و اگر یک شکارچی معتقد است که به او ظلم و بی احترامی شده است، باید پیگیر حق و حقوق خود باشد.

موسوی با بیان اینکه موضوع قرق‌های اختصاصی در استان قم نیز قابل پیگیری بوده و مسیر قانونی آن وجود دارد، گفت: استان قم به دلیل تراکم بالای مرغداری‌ها از کانون‌های آنفلوانزای پرندگان در کشور بوده و در سال جاری بر اساس بررسی کارشناسی دستگاه‌های اجرایی ذیربط، پروانه شکار پرنده برای پیشگیری از شیوع آنفولانزا در این استان صادر نمی‌شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar