سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۷۸۸۹
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۷- ۱۴: ۱۸
معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در شاهرود از فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان در راستای طرح تحول سلامت و جراحی های انجام شده تقدیر کرد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شاهرودبا حضور معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، معاونین، روسای بیمارستان های تابعه و جمعی ازمدیران ستادی در دفتر ریاست دانشگاه برگزارشد.
دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن خیرمقدم وابراز خرسندی از حضوردکترحریرچی گزارشی از سیمای سلامت در منطقه تحت پوشش دانشگاه ارایه دادند و دستاوردها و مشکلات را به اجمال بیان کرد.
در این نشست چگونگی اجرای طرح تحول سلامت در بیمارستانها بررسی گردید و دکترحریرچی از فعالیت های صورت گرفته در راستای اجرای بهینه طرح تحول و توسعه خدماتی همچون جراحی های پیشرفته قدردانی کردند.
دکتر حریرچی ضمن مرور " سیاست های مدیریت اقتصاد درمان" و با بیان انتظارات اخیر، خواستار تهیه گزارش مستدل و مستندی از فعالیت های صورت گرفته و نتایج حاصله از اجرای سیاست های جدید ابلاغی طرح تحول سلامت دراین دانشگاه شدند تا در آینده نزدیک و در نشست های بعدی مورد تحلیل قرار گیرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar