سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۷۸۲۱۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷- ۴۲: ۱۱
حجت‌الاسلام محمدیان:
عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی گفت: یک گروه کوچک مانند حماس، عظمت پوشالین رژیم صهیونیستی را فرو ریخت.

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت‌الاسلام محمد محمدیان عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی در سخنانی در مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره قرآن وعترت دانشجویان که در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، با بیان اینکه پس از ۲۲ دوره قرآنی، این تقسیم کار صورت گرفت که هر سال یکی از مجموعه‌های آموزش عالی برگزاری این جشنواره را برعهده بگیرد، ضمن تقدیر از جهاد دانشگاهی اظهار داشت: در حال حاضر ۱۲ سال است که آموزش عالی این جشنواره را برگزار می‌کند.
محمدیان، دانشگاه را مرکز پژوهش و تفکرات قرآنی شگرف دانست و گفت: انتظار می‌رود کار قرآنی در دانشگاه‌ها متناسب با عنوان دانشگاه دنبال شده و از دانشگاه‌ها هم توقع داریم در مورد قرآن کار‌های عمیق‌تری ارائه دهند.
رئیس سابق نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تصریح کرد: امروز حدود 4 دهه می‌گذرد که ملت ایران به وعده‌های الهی عمل کرده و در مقابل دنیای ظلم ایستاده است و یکی از نتایج آن را هم چند روز قبل دیدیم که چطور یک گروه کوچک مثل حماس، عظمت پوشالین رژیم صهیونیستی را فرو ریخت.
وی هچنین به مقاومت مردم یمن در برابر تجاوز سعودی‌ها اشاره کرد و افزود: این مردم با اعتماد به وعده خدا، 4 سال است در برابر ظلم سعودی‌ها ایستاده‌اند و همین نشان دهنده آن است که هر جا به وعده خدا عمل کردیم خدا هم به وعده اش عمل خواهد کرد.
محمدیان در پایان با بیان اینکه ما در همه رشته‌ها می‌توانیم از قرآن استفاده کنیم، ارتباط با خدا را نیاز امروز بشر دانست و از وزارت علوم نیز به دلیل برگزاری این همایش تقدیر کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: