سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۸۳۳۶
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷- ۵۲: ۱۶
در دیدار مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی با مدیرکل صدا و سیمای استان مطرح شد
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی ضمن تشکر از همه عوامل و دست اندرکاران صدا و سیما مرک استان در راستای انعکاس اخبار و اطلاع رسانی فعالیت های گسترده دامپزشکی، بر تقویت تعامل و همکاری دامپزشکی با رسانه‌های ارتباط جمعی بخصوص صدا و سیما تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان،  امیر حسین بهداد  گفت: حجم مسئولیت های اداره کل دامپزشکی استان بسیار بالاست و کنترل بیماری‌های دام، طیور، آبزیان و بیماری های مشترک بین انسان و دام  با توجه به امکانات کم کنترل و تنوع بیماری ها واقعا کار بسیار سختی است و اگر حمایت های مسئولان ارشد استانی و صدا و سیما نباشد، مخصوصاً در زمینه اطلاع رسانی‌ها به جمعیت هدف که عمدتاً دامداران، مرغداران و روستائیان و عموم مردم می باشند، نمی توانیم عملکرد موفقی در زمینه کنترل بیماری ها بخصوص بیماری های مشترک بین انسان و دام داشته باشیم.

وی در ادامه  افزود: بخش اعظم موفقیت های دامپزشکی مربوط به اطلاع رسانی می‌باشد و ما نیاز به اطلاع رسانی صریح و صحیح داریم که این مهم تنها از طریق رسانه معتمد مردم که همان رسانه ملی و در استان شبکه استانی سهند می‌باشد، ممکن است.

دکتر بهداد همچنین افزود: در ماههای اخیر دامپزشکی در زمینه کنترل بهداشتی و نظارت دقیق بهداشتی بر واردات گوشت گرم و منجمد بسیار دقیق عمل کرد و در این خصوص موجب شد تا این حجم از واردات با سرعت و دقت بالایی انجام گیرد تا باعث کنترل قیمت گوشت شود و از افزایش بیشتر قیمت ها در بازار جلوگیری شود.

 مدیر کل صدا و سیمای استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه صدا و سیما همیشه و در هر زمان سعی می‌کند فراجناحی عمل کرده و می‌کند و به دولتها که در وسط میدان هستند و کار عملیاتی انجام می‌دهند یاری می‌رساند تا بتوانند خدمت رسانی بهتری به مردم ارائه نمایند، افزود: باید به فعالیتهای دامپزشکی که در سنگر تامین بهداشت و سلامت جامعه فعالیت می کند، به صورت فرا دستگاهی نگاه شود و تمامی دستگاههای اجرایی در زمینه تامین بهداشت عمومی جامعه همراهی کنند.

صفری  با بیان اینکه وظیفه صدا و سیما اطلاع رسانی شفاف به مردم است اذعان داشت: ماهیت کاری ما در صدا وسیما با فعالیتهای شما از یک منظر شبیه و البته حساس می باشد و آن این است که تا زمانی هر چیزی سرجای خود است و کارها درست انجام می‌گیرد کسی متوجه اهمیت آن کار ها نیست اما کافیست یک اتفاق بیافتد و آن موقع مشکلات بسیاری به وجود می آید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar