سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۸۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷- ۴۳: ۲۰
مسؤول دارالقران بسیج شاهرود خبر داد:
مسؤول دارالقرآن بسیج سپاه شاهرود از برگزاری مرحله اول طرح صراط در شاهرود با حضور ۷۰۰ نفر خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حمید نوروزی با بیان اینکه آزمون مرحله اول طرح صراط از کتاب با همین عنوان همزمان با سراسر کشور در شاهرود برگزار شد افزود: در این آزمون ۷۰۰ نفر از خواهران و برادران بسیجی حلقه های صالحین حضور داشتند.
وی با اشاره به اهداف این طرح گفت: ارتباط بیشتر بسیجیان با قرآن و نهج البلاغه از اهداف مهم این طرح است که از کتاب صراط انجام شده است.
مسؤول دارالقران بسیج شاهرود با بیان اینکه آزمون مرحله دوم ابن طرح در دی ماه برگزار می شود افزود: در مرحله اول ۱۰ آیه و ۱۰ حدیث از نهج البلاغه مورد آزمون کتبی قرار گرفت و در مرحله دوم از کل کتاب که شامل ۲۰ آیه قرآن و ۲۰ حدیث نهج‌البلاغه است انجام خواهد شد.
وی با تقدیر و تشکر از فرماندهی سپاه و مسؤول تعلیم و تربیت بسیج سپاه شاهرود در جهت همراهی و همکاری در اجرای این طرح گفت: استقبال خواهران از این طرح بسیار بالا بود و آزمون خواهران و برادران در حسینیه اعظم مدرسه قلعه شاهرود برگزار و در بیارجمند و بسطام و کلاته خیج و قلعه نو خرقان نیز این آزمون برگزار شد.
وی افزود: این آزمون بصورت استانی برگزار گردیده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar