‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۷۸۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷- ۲۱: ۲۲
باحضورمسئولان و والدین دانش آموزان کمیجانی:
این همایش با حضور والدین دانش آموزان دوره دوم ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم بصورت تخصصی با موضوعات مختلف و محوریت فرزند پروری، مخاطرات فضای مجازی و مبارزه با اعتیادو پیشگیری از آسیب های اجتماعی فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری بسیج استان مرکزی از کیمیجان همایش پیشگیری از آسیب های اجتماعی کمیجان با حضور والدین دانش آموزان دوره دوم ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم برگزارشد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کمیجان گفت:هدف ما ترسیم راه است تا با نوجه به مشکلات پیش روی نسل جوان، بتوانند در موقع لزوم خانواده ها از فرزندانشان صیانت کنند.

سیدابوالفضل موسوی گفت:کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند همکاری تمام اقشار جامعه است ویقینا رفتاری که در یک جامعه مورد پسند عموم مردم قرار نگیرد بدان معناست پسندیده نیست و در صورت تکرر آن به یک معضل و یا آسیب اجتماعی تبدیل می شود.

وی افزود:نقش خانواده و معلمین را در کنترل آسیب های اجتماعی بسیار حساس و مهم دانست و خانواده و مدرسه به عنوان منزل اول و دوم کودکان حساس ترین مکان برای تربیت و پروش آن ها هستند و شخصیت کودکان در در این دو مکان شکل می گیرند.

وی خاطرنشان کرد:آموزش و پرورش شهرستان کمیجان در طی سال های اخیر، برنامه ها و فعالیت های گسترده ای را با هدف مصونیت بخشی و مراقبت از دانش آموزان در برابر آسیب های اجتماعی و رفتارهای پرخطر  طراحی و اجرا نموده است.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar