سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۸۴۵۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷- ۵۷: ۲۳
مدیرکل جدید آموزش و پرورش قروین:
مدیرکل جدید آموزش و پرورش قروین اظهار کرد: در آموزش و پرورش هر چه داریم از فرهنگیان فرهیخته داریم. شخصیتهای بزرگ ما همه مدیون معلمین هستند. امیدواریم بتوانیم خدمتگزاران صادقی برای مردم باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، خیراله رحمانی مدیرکل جدید آموزش و پرورش در مراسم تکریم و معارفه مدران سابق و جدید اموزش و پرورش که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگیان انجام شد بیان کرد: تمام دستاوردهای ما در طول انقلاب و هرچه داریم از شهداست.

وی گفت: در آموزش و پرورش هر چه داریم از فرهنگیان فرهیخته داریم. شخصیتهای بزرگ ما همه مدیون معلمین هستند. امیدواریم بتوانیم خدمتگزاران صادقی برای مردم باشیم.

مدیرکل جدید آموزش و پرورش قروین اظهار کرد: در استان گامهای بزرگی برداشتیم و این مسیر روشن و شفاف ادامه خواهد یافت. اینجانب همه مناطق آموزش و پرورش را طی کرده ام و در تمام مقاطع فعالیت داشته ام.

رحمانی افزود: در آینده نزدیک در سطح استان اتاق فکری به اندازه ۱۶ هزار پرسنل فرهنگیان تشکیل خواهد شد. تقویت مدرسه محوری به عنوان کانون تربیت مدارس و جوان‌گرایی در معاونت های اداره کل و شایسته سالاری و استفاده از ظرفیتهای استان می باشد.

وی گفت: آنچه مایه افتخار نظام اسلامی است، خدمتگزاری ما در برابر مردم است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar