سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۷۸۶۸۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷- ۲۷: ۱۴
فرماندار ساری از نشست مشترک به اتفاق یوسف‌نژاد نماینده مجلس با مدیران شرکت گاز مازندران خبر داد و گفت: به‌صورت ویژه بحث اتمام عملیات گازرسانی به منطقه چهاردانگه و دودانگه را در دستور کار قرار دادیم و از مدیرعامل گاز قول گرفتیم که این طرح در کمترین زمان باید عملیاتی شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، این روزها که هجمه‌های زیادی علیه جمهوری اسلامی ایران در دستور کار دشمنان قرار دارد، حیف است از تلاش‌های شبانه‌روزی مدیرانی که برای جلب رضایت‌مندی مردم در تلاش هستند، حرفی به میان نیاوریم.

عدالت رسانه‌ای حکم می‌کند نقدها را فریاد بزنیم اما از آن‌سو تلاش‌ها و اقدامات در حال پیگیری  را هم منعکس کنیم و باید مدیران خدوم و پرتلاش به مردم معرفی شوند.

عباسعلی رضایی فرماندار ساری و مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران امتحانش را در خدمت‌رسانی به مردم در بنیاد شهید به‌خوبی پس داد و زمانی که از این سمت خداحافظی می‌کرد، نگرانی خانواده‌های شهدا و ایثارگران این بود تا از این ظرفیت مدیریتی به نحو احسن استفاده شود.

بعد از شنیدن زمزمه حضورش در فرمانداری ساری لبخند رضایت عمومی نسبت به حضور او در هدایت فرمانداری مرکز استان به‌ویژه کسانی که از نزدیک در جریان تلاش‌ها و خدماتش بودند، زنده شد.

بحث گازرسانی منطقه چهاردانگه و دودانگه مازندران از مباحثی بود که پس از حضور رضایی در فرمانداری ساری به‌صورت جدی در رسانه های اثر گذار استان مورد پیگیری قرار گرفت.

با وجود عدم رضایت‌مندی مردم از عملکرد مدیران گاز و حمل و نقل و نگهداری راه‌ها که مدت زمان زیادی اجرای این پروژه را به تأخیر انداختند، رضایی فرماندار ساری به‌صورت ویژه بحث عملیات گازرسانی به این مناطق را در دستور کار قرار داد.

در آخرین پیگیری انجام‌شده، رضایی از نشست مشترک به اتفاق یوسف‌نژاد نماینده مجلس با مدیران شرکت گاز مازندران خبر داد و گفت: به‌صورت ویژه بحث اتمام عملیات گازرسانی به منطقه چهاردانگه و دودانگه را در دستور کار قرار دادیم و از مدیرعامل گاز قول گرفتیم که این طرح در کمترین زمان باید عملیاتی شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar