سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۷۹۵۰۸
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷- ۰۸: ۱۰
رئیس بنیاد مستضعفان:
رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه پول نفت کشور را از مشکلات رها نخواهد کرد، گفت: تا اقتصاد کشور ما مردمی نشود‌، شرایط مناسب را پیدا نمی‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران ومعماری، محمد سعیدی‌‌کیا، رئیس بنیاد مستضعفان، به همراه رئیس و گروهی از اعضای کمیسیون عمران مجلس‌ و جمعی از مهندسان و متخصصان بنیاد مستضعفان، از پروژه ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی (ره) بازدید کردند.

در این مراسم، سعیدی‌کیا ضمن تشکر از حضور اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در این بازدید، بیان کرد:‌ باید این عبارت را باور کنیم که پول نفت کشور را از مشکلات رها نخواهد کرد و ما باید باور کنیم که مغز‌ها و دست‌های مردم است که کشور را آباد می‌کند.

رئیس بنیاد مستضعفان اظهار داشت: در شرایط تحریم هم اگر اراده مشترک و همکاری شکل بگیرد، می‌توان پروژه‌های بزرگی را به سرانجام رساند، توانایی مهندسی کشور بالا است و پروژه‌های بسیار خوبی در کشور در حال انجام است. 

سعیدی‌کیا‌ با اشاره به شرایط اقتصادی و همچنین توان افتخارآمیز مهندسی در کشور افزود: اقتصاد کشور ما تا مردمی نشود‌، شرایط مناسب را پیدا نمی‌کند.

رئیس بنیاد مستضعفان‌ همچنین با اشاره به طرح پیشرفت و آبادانی قلعه‌گنج گفت: من از همه اعضای کمیسیون عمران در‌خواست می‌کنم به قلعه گنج بیایند و ببینند مردم محروم‌ترین نقطه کشور چه کار‌هایی انجام داده‌اند، بنیاد مستضعفان فقط بستر اقدامات را فراهم کرده است، اما توان آبادانی در مردم وجود دارد. 

سعیدی‌کیا با اشاره به اهمیت بسترسازی مدیران ارشد کشور برای فعالیت اقتصادی مردم گفت: ما به عنوان مدیران کشور باید بستری امن برای فعالیت‌ها و تلاش مردم فراهم کنیم. منظور من از بستر امن مفاهیم امنیتی نیست بلکه منظورم حذف مقررات زائد و دست و پا گیر، سیاست‌گذاری اثر بخش و کارا، حمایت، هدایت و نظارت موثر است تا مردم بتوانند، به خوبی تلاش کنند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar