سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۹۸۱۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷- ۰۱: ۱۷
امام جمعه دلوار تأکید کرد:
امام جمعه دلوار گفت: باید آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در سطح استان توسعه و گسترش پیدا کند تا مشکل عظیم بیکاری با کسب مهارت، کاهش پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از دلوار، حجت‌الاسلام علی زاهد دوست امام جمعه دلوار بیان کرد: آموزشی که مشتری خود را داشته باشد و معضلات آموزشی را حل و جبران کند در دانشگاه‌ها آموزش داده نمی‌شود بنابراین افراد با وجود تحمل هزینه‌های زیاد بیکار می‌مانند و تنها راه حل این مشکل آموزش فنی و حرفه‌ای است.
وی با تاکید بر آموزش فنی و حرفه‌ای به‌عنوان نیاز ضروری جامعه تاکید کرد: آموزش فنی و حرفه‌ای منشا اشتغال و توانمندسازی افراد جامعه برای ورود به بازار کار است.
امام جمعه دلوار گفت: به علت کمبود نیرو‌های فنی و ماهر بسیاری از کار‌ها به موقع صورت نمی‌گیرد لذا با تربیت نیرو‌های انسانی ماهر و متخصص می‌توان عرضه و تقاضای نیاز جامعه را برطرف کرد.
زاهددوست اظهار داشت: جوانان باید مهارت کسب کنند و به خود اشتغالی برسند نه اینکه منتظر شغل‌های دولتی و پشت میز نشینی باشند.
وی افزود: آموزش فنی و حرفه‌ای بخش دلوار خواستار توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در بافت‌های فرسوده و بخش‌های محروم سطح استان شد و گفت: مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای باید نیروی ماهر کارآفرین تربیت کنند.
امام جمعه دلوار در پایان گفت: در کشور ما کار زیاد است، اما افراد کار کن و با مهارت و تخصص فنی، کم است که با تربیت نیروی انسانی در حرفه‌های مختلف می‌توانیم نیروی ماهر را هم به کشور‌های همسایه صادر کنیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar