سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۹۸۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷- ۴۱: ۱۸
خبرگزاری بسیج: همایش کودکان ولایت باموضوع سبک زندگی اسلامی باهدف تربیت کودکان مهدوی در مدرسه شهدای غزه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار استان تهران خبرگزاری بسیج؛ به همت پایگاه مقاومت بسیج ایثارحوزه حضرت صدیقه کبری (س) همایش کودکان ولایت باموضوع سبک زندگی اسلامی باهدف تربیت کودکان مهدوی در مدرسه شهدای غزه برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین دین پرور کارشناس علوم قرآنی و مدرس دانشگاه در این مراسم گفت: دشمن از طریق تلقین وتکرار آموزه های انحرافی خود وهمچنین ارائه الگوی نامناسب ٬قصدتغییر وسوق دادن اندیشه وگرایش های کودکان از معارف ناب اسلامی ومهدوی به سوی هدف باطل دارند.

وی در سخنانی اظهار داشت: چه کنیم که پرودگار عالم ما را به حال خودمان وانگذارد در قرآن به دو موضوع صبر و نماز اشاره شده است.

سبک نشماردن نماز وخواندن اول وقت شرکت در نماز جماعت از مهم ترین موارد برای دور ماندن از مشکلات و انحرافات است و هرکس بسوی مسجد گام بردارد برای هر قدمی هفتاد هزار حسنه برایش نوشته می شود و در بهشت به همان اندازه درجه رفعت ومنزلت خواهد داشت. در حاشیه این مراسم مسابقه اذان برگزار و نماز جماعت ظهر و عصر برگزار شد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: