سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۷۹۹۵۱
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷- ۳۴: ۲۲
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه استان البرز در گفتگو با «بسیج» ؛
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه استان البرز با اشاره به اینکه بسیج همواره در امر تبیین و روشنگری مردم تلاش می‌کند ، گفت : بسیج با روشنگری افکار آحاد ملت دربرابر استکبار جهانی و تهدیدات دشمنان ایستادگی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج ، حجت الاسلام یوسفی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در گفتگو با بسیج  با اشاره به فرارسیدن هفته وحدت و همچنین هفته بسیج گفت: بسیج جز اندیشه‌های ناب امام(ره) بوده و همانند بسیاری از اقدامات و اندیشه‌ها نهال بسیج به درخت تنومند و شجره طیبه تبدیل شده که ثمرات آن قابل درک است.

بسیج با روشنگری افکار آحاد ملت دربرابر استکبار جهانی و تهدیدات دشمنان ایستادگی می‌کند

وی با بیان وجه تشابه دشمنان صدر اسلام با دشمنان حال حاضر، خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام همیشه در پی بی‌خطر کردن اسلام بودند و تحقق این امر را تنها در دوری از ولایت و انحراف از مسیر اسلام واقعی می‌دانند.

حجت الاسلام یوسفی تصریح کرد : دوره نظام جمهوری اسلامی جز در صدر اسلام دیگر در طول تاریخ وجود نداشته است و رهبر کبیر انقلاب اسلامی این کار بزرگ و بی بدیل در عصر حاضر را با قدرت ایمان و اراده و همت خود و به کمک تکیه به نفوس میلیون ها دل مشتاق و عاشق به سرانجام رساند .

وی با اشاره به اینکه بسیج همواره در امر تبیین و روشنگری مردم تلاش می‌کند ، گفت : بسیج با روشنگری افکار آحاد ملت دربرابر استکبار جهانی و تهدیدات دشمنان ایستادگی می‌کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه استان البرز خاطر نشان کرد : ادامه دادن راه بسیج، ادامه دادن راه امام و اقتدا به شهدا و عمل کردن به وصیت این بزرگ مردان انقلاب، بزرگترین سرمایه در بین نسل جوان است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: