سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۸۵۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷- ۳۰: ۰۷
رئیس سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی در گفتگو با «بسیج»:
جدیری گفت: وقتی ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم بدون شک برای مقابله باید برای سیاست های اقتصادی خود تئوری و مبانی علمی و دانشگاهی داشته باشیم.

دکتر حسین جدیری، استادیار دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و رئیس سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به معضل اقتصادی در کشور و لزوم حمایت از کالا و تولید داخلی و ایجاد زیرساختهای تئوری و علمی از سوی دانشگاه و اساتید برای بسترسازی سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت: وقتی ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم بدون شک طرح ریزی و برنامه ریزی برای مقابله با این نفوذ و حربه های اقتصادی لازم و ضروری است و باید برای سیاست های اقتصادی خود تئوری و مبانی علمی و دانشگاهی داشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی  با اشاره به لزوم بهره مندی از ظرفیت اساتید کشور افزود: بر همین اساس برای اندیشه سازی و غنی سازی مبانی فکری سیاست های اقتصادی باید از اساتید دانشگاهی و ظرفیت‌های دانشگاه استفاده کرد گفتنی است مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با جمعی از اساتید دانشگاه‌های کشور اذعان داشتند که مسئولین دولتی باید از نظرات اندیشمندان و کارشناسان دانشگاهی بهره‌مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: طبیعی است وقتی یک مسئله و معضلی مطرح می‌شود آن هم از جنس مسائل اقتصادی با تضارب آرا و هم اندیشی و بهره‌مندی از تفکرات و اندیشه‌های اساتید و کارشناسان حوزه اقتصادی می توان به یک نظریه برتر و یا اندیشه جامع دست یافت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar