سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۸۶۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷- ۵۲: ۰۹
مدیرکل استاندارد استان قزوین خبر داد:
صارمی گفت: یک محصول گلاب با نام تجاری ‘قیزیل گول’ که دارای نشان جعلی استاندارد بود، در قزوین شناسایی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد سیروس صارمی بیان کرد: در ادامه بازرسی از واحدهای صنفی استان در راستای طرح اجرای هماهنگ استاندارد، تعداد قابل توجهی گلاب پاستوریزه با نام تجاری قیزیل گول، با نشان استاندارد جعلی از سطح بازار شناسایی و جمع آوری شد.
وی با اشاره به اینکه شناسایی و جمع آوری کالا با نشان جعلی استاندارد در بازار یکی از وظایف دشوار کارشناسان ما به شمار می رود، گفت: براساس تبصره ماده ۷۵۶ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ هر کس عمداً و بدون داشتن مستندات و مجوز رسمی داخلی و بین الملی و به منظور القای شبهه در کیفیت تولیدات و خدمات از نام و علائم استاندارد ملی یا بین الملی استفاده نماید به حداکثر مجازات مقرر در این ماده محکوم خداهد شد.
مدیر کل استاندارد قزوین ضمن هشدار به متخلفان از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشابه مراتب را با شماره تلفن ۱۵۱۷یا با سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۰۱۵۱۷ به این اداره کل گزارش نمایند تا با خاطیان براساس موازین و مقررات استاندارد برخورد شود.
1010/پ20/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar