‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۸۶۶۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷- ۲۱: ۱۳
به همت حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده سه
سروان پاسدار اسماعیل شریعت منش فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده سه سپاه ناحیه اراک در گفتوگو با خبر نگار خبرگزاری بسیج استان مرکزی از اراک از برگزاری طرح یاوران ولایت ویژه دانش آموزان این حوزه با حضوره 150نفر از دانش آموزان خبرداد.
شریعت منش با بیان اینکه شرکت کنندگان در این طرح از برترین های بسیج دانش آموزی در مقطع اول متوسطه هستند افزود : این طرح برای اولین بار در این مقطع صورت گرفته و از هر مدرسه دوره اول متوسطه 14نماینده در این طرح شرکت کردند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج فهمیده سه تصریح کرد: در مجموع 300 دانش آموز در این طرح شرکت کردند که طرح یاوران ولایت ویژه دانش آموزان بسیجی متوسطه دوم در دو روز بعد از مقطع اول متوسطه صورت گرفته است.
وی افزود هدف از برگزاری طرح یاوران ولایت بسیج دانش آموزی را : تربیت و آموزش و توانمند سازی و کسب مهارت های لازم برای دانش آموزان شورای واحد بسیج مدارس ناحیه دو اراک در اداره واحد های بسیج دانش آموزی و بصریت افزایی عنوان و خاطرنشان کرد : مباحث تشکیلاتی بسیج دانش آموزی و موضوعات بصیرتی و معرفتی و دینی از جمله مباحث ارائه شده در این طرح بود
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar