سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۸۶۹۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷- ۵۵: ۱۳
به همت اداره کل راه آهن شمالشرق ۱
مدیر کل راه آهن شمالشرق (۱) گفت:: از کتاب "روی ریل عاشقی" که حاوی مجموعه خاطرات ایثارگران این اداره کل در دوران هشت سال دفاع مقدس می‌باشد، رونمایی شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، فرشاد زادخورافزود: همزمان با گرامی داشت هفته بسیج و با حضور مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و فرمانده بسیج راه آهن، فرمانده گروه پدافند ده محرم، نمایندگان اداره کل حفظ و نشر آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان، معاون مدیرکل و رییس بنیاد شهید شاهرود، فرماندهان بسیج و ایثارگران استان سمنان، ریاست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شاهرود و جمعی از بسیجیان و پرسنل این اداره کل، طی مراسمی آیین رونمایی از این کتاب ارزشمند برگزار گردید.
زادخور با اشاره به این مهم که نقش بسیجیان وپرسنل این اداره کل در دوران دفاع مقدس بسیار پررنگ بوده تاکید کرد: پرسنل این اداره کل در دوران دفاع مقدس با اهدای ۱۴ شهید وصد‌ها رزمنده، جانباز وآزاده، در دفاع از اسلام ومهین انجام وظیفه کرده اند و کتاب روی ریل عاشقی مجموعه‌ای از خاطرات رزمندگان، شهدا وعملکرد این اداره کل در دوران دفاع مقدس است که با قلم مرتضی عرب حجی، به رشته‌ی تحریر در آمده است.
خاطر نشان می‌شود در پایان این مراسم از دست اندرکاران تهیه وگردآوری این کتاب با اهدای لوح، تقدیر وقدر دانی بعمل آمد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar