‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۹۱۱۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷- ۱۹: ۱۳
برگزاری جلسه ارکان حلقات صالحین در حوزه شهید بهشتی
این جلسه که با حضور فرمانده ناحیه اراک ، مسوولین تعلیم و تربیت صالحین سپاه ناحیه و استان ، فرماندهان پایگاه هاو سرگروه های حلقات صالحین در حسینیه حوزه شهید بهشتی اراک برگزار شد این جلسه با هدف هم اندیشی در جهت بهبود کیفی سازی جلسات حلقات صالحین برگزار شد .
به گزارش خبرگزاری بسیج از اراک حجت الاسلام سبحانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در حوزه شهید بهشتی در خصوص جلسه برگزار شده گفت :این جلسه که با حضور فرمانده ناحیه اراک ، مسوولین تعلیم و تربیت صالحین سپاه ناحیه و استان ، فرماندهان پایگاه هاو سرگروه های حلقات صالحین در حسینیه حوزه شهید بهشتی اراک برگزار شد ، مسایل مختلفی مطرح شد که اهم آنها شامل کیفی سازی حلقات صالحین ؛ تناسب موضوعات مطرح شده با سن اعضای حلقه ، انجام بهتر جلسات از نظر هم اندیشی و استقاده از نظرات اعضا در جلسه بود .
وی همچنین افزود: افراد صاحب نظر هر کدام نظرات خود را از دیدگاه خود مطرح کردند و مشکلات موجود جهت کیفی سازی هر چه بیشتر حلقات صالحین عنوان شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در حوزه شهید بهشتی اراک افزود : موضوعی که دراین برهه با توجه به مسایل موجود بایستی به آن اهمیت ویژه ای داد بصیرت افزایی و روشنگری آحاد جامعه است .
وی در پایان خاطرنشان کرد : همه ما باید با انجام جلساتی با کیفیت ، هر چه بیشتر در راستای اعتلای به مقام شهدا و یادگاران دفاع مقدس قدم برداریم تا یاد و خاطره آن ایام هر چه بیشتر بر نسل های جوان و آینده تاثیر گذار باشد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar