سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۲۶۴۱
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۷- ۲۱: ۱۵
دهم دی ماه،اخرین مهلت ارسال اثر بخش پرچم و کتیبه
دبیر بخش پرچم و کتیبه جشنواره هنر مقاومت بر ضرورت و همکاری بیشتراساتید و هنرمندان طراح و خوشنویس با تولید کنندگان این بخش تاکید کرد.

به گزارش سرویس بنیاد فرهنگی روایت فتح خبرگزاری بسیج،  علی حیاتی دبیر بخش پرچم و کتیبه این جشنواره ضمن ابراز رضایت از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه این بخش گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و نظر مساعد شورای سیاست گذاری جشنواره ، کارگاه آموزشی بخش پرچم و کتیبه جشنواره هنر مقاومت طی سه روز با حضور اساتید برجسته ای چون محمد روح الامین و صابر شیخ رضایی در نگارخانه شهید آوینی گروه هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت برگزار شد .

حیاتی:تلفیق هنر و صنعت در تولید پرچم و کتیبه ضروری است
حیاتی افزود: به دلیل اینکه بخش پرچم و کتیبه جزو بخش های نو ظهور و نوپا می باشد و تقریبا به جز دوستان مان که در گروه مشعر دراین حوزه فعالیت می کنند تقریبا در کشور پایگاه ثابت و حرفه ای برای ترویج و بسط این محصول هنری پرکاربرد و پرمخاطب نداریم و ما در این بخش از جشنواره هم ر حال کسب تجربه هستیم و هم از تجربیاتی که طی سالها تو سط اساتید مختلف کسب شده است استفاده می کنیم و در اختیار علاقمندان می گذاریم.

حیاتی:تلفیق هنر و صنعت در تولید پرچم و کتیبه ضروری است
مدیر گروه هنری موکب ادامه داد:یکی از ثمرات و نتایج این کارگاه سه روزه این بود که ما متوجه این نکته شدیم که تلفیق و هماهنگی بین طراحان ،خوشنویسان و هنرمندان و بخش تولید و صنعت گران فعال در این بخش می بایست روند رو به رشد و حداکثری بگیرد چراکه خلا هماهنگی بین این دو بخش احساس می شود و می توان با هم افزایی و تجمیع امکانات شاهد گسترش و رشد محصولات این بخش حتی در عرصه های جهانی باشیم.

حیاتی:تلفیق هنر و صنعت در تولید پرچم و کتیبه ضروری است
حیاتی در خصوص برپایی و ادامه ورکشاپ ها و کارگاه های اموزشی نیز گفت:به غیر از کارگاه تهران که با حضور علاقمندان به پایان رسید یک کارگاه اموزشی هم در شهر مشهد مقدس خواهیم داشت و بسیار متاسفیم که به دلیل کمبود امکانات و زمان لازم نمی توانیم در شهر های دیگر این کارگاه ها را برگزار نمائیم.لذا شرمنده دوستان و متقاضیان در شهر های اصفهان تبریز اهواز شیراز که متقاضی بودند هستیم ولی در صدد هستیم پس از پایان جشنواره به همت اساتید و دوستان علاقمند، برگزاری این کارگاه ها را ادامه دهیم.
وی در خصوص تمدید مهلت ارسال آثار این بخش گفت: تا کنون بحمدالله اثار خوبی به دبیرخانه جشنواره رسیده است ولی با توجه به ظرفیت های موجوداز نظر من راضی کننده نیست و امیدواریم تا دهم دی ماه که اخرین مهلت ارسال اثر به دبیرخانه است شاهد آثار مطلوب و باکیفیتی باشیم.

حیاتی:تلفیق هنر و صنعت در تولید پرچم و کتیبه ضروری است
پنجمین جشنواره هنر مقاومت، در 10 بخش «پوستر»، «تبلیغات شهری»، «کارتون و کاریکاتور»، «تصویر سازی»، «طراحی صنعتی»، «پرچم و کتیبه»، «تایپوگرافی»، «گرافیک متحرک»، «نقاشی دیجیتال»، «عکس» و بخش ویژه «علمی ـ پژوهشی» توسط گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح با دبیری مسعود نجابتی دی و بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

حیاتی:تلفیق هنر و صنعت در تولید پرچم و کتیبه ضروری است

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: