سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۷۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷- ۳۰: ۰۷
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی در گفتگو با «بسیج»:
شهبازی گفت: افزایش قیمت آب و برق شاید بتواند به صورت محدود و در کوتاه مدت اثری داشته باشد اما به طور کلی راه حل خوب و کارآمدی نیست.

علی اصغر شهبازی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، به برخی تصمیمات نادرست دولت در جهت بهینه سازی مصرف انرژی اشاره کرد و گفت: برخی از مدیران دولتی بر این باوراند که با افزایش قیمت می توان اضافه مصرف مردم را در حوزه های مختلف انرژی کنترل کرد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی تصریح کرد: افزایش قیمت آب و برق شاید بتواند به صورت محدود و در کوتاه مدت اثری داشته باشد اما به طور کلی راه حل خوب و کارآمدی نیست.

وی خاطرنشان کرد: در ماجرای افزایش نرخ سوخت این تجربه ناموفق را داریم و دیدیم که پس از گذشت مدتی از افزایش قیمت ها، مجدد مصرف به همان میزان گذشته بازگشت.

شهبازی با تأکید بر لزوم فرهنگ سازی در حوزه انرژی اظهار داشت: وزارت نیرو باید به دنبال زیرساخت و فرهنگ سازی باشد و اگر در این حوزه ها سرمایه گذاری و برنامه ریزی کند قطعا شاهد تحولات خوبی خواهیم بود که در همین زمینه یکی از اقدامات اثرگذاری که می توان انجام داد، تفکیک آب شرب و غیر شرب است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar