‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۹۷۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷- ۰۸: ۱۳
با حضور در شرکت صنایع آذر آب:
مدیر کانون بسیج مهندسین اراک به همراه مسئولین کلینیک صنعت بسیج مهندسین صنعتی اراک از تجهیزات و فضای کارگاهی شرکت صنایع آذر آب اراک بازدید بعمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی کانون بسیج مهندسین اراک ، مدیر کانون بسیج مهندسین اراک به همراه مسئولین کلینیک صنعت بسیج مهندسین صنعتی اراک با حضور در شرکت صنایع آذرآب از بخش های مختلف این کارخانه بازدید بعمل آوردند. کارشناسان و مهندسان این کارخانه در این بازدید با ارائه توضیحات مبسوطی مدیر کانون و مسئولین کلینیک صنعتی بسیج مهندسین اراک را در جریان نحوه تولید و پروژه های در دست اجرا ، توسط این کارخانه قرار دادند.

گفتنی است شرکت صنایع آذرآب یک هلدینگ ساخت ‌و ساز است که در زمینه ساخت نیازهای پالایشگاه‌های گاز، مجتمع‌های پتروشیمی، زیرساخت‌های صنعتی، سیمان و نیروگاه‌های برق ‌آبی فعالیت می‌کند و ساخت انواع بویلرهای صنعتی، توربین های آبی برای سدهای کشور و نیز اجرای طرح های بزرگ ملی مانند ساخت دیگ های بخار نیروگاه های حرارتی، نیروگاه های سیکل ترکیبی، ساخت مخازن، مبدل ها و برج ها در پروژه های روغن سازی پالایشگاه ها، در کارنامه آن درج شده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar