سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۹۸۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷- ۰۴: ۰۷
صفار هرندی:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سران اصلی فتنه در بیرون از نظام و کشور قرار دارند و سران فتنه‌ای که در داخل هستند در حد و اندازه‌ای نیستند که بخواهند چنین جریانی را هدایت کنند بلکه فریب‌خورده بودند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، محمدحسین صفار هرندی شامگاه یکشنبه در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) باقرآباد شهرستان قرچک با اشاره به تشدید پیوند دشمن با فتنه‌گران پس از انتخابات اظهار داشت: رفتار قبیح فتنه‌گران سبب شد تا مورد حمایت دشمنان قرار بگیرند و با حمایت منافقان در مسیر متزلزل کردن نظام جمهوری اسلامی قدم بردارند.

وی بیان کرد: دشمن توانایی مبارزه با نظام مقدس اسلامی در جنگ سخت را ندارد و به همین دلیل امروز نیز تلاش دارد تا با مداخله در امور کشورمان انقلاب اسلامی را با چالش روبه‌رو کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: امروز با گذشت ۱۰ سال از فتنه سال ۸۸ با جلوه‌های عریان‌تری از حضور منافقانی که تا آن روز خود را پشت شعار‌هایی مخفی کرده بودند آشنا شدیم، در آن زمان کسانی آمدند و شعار ضدیت با امام امت و ولایت را سر دادند و در ماه رمضان روزه‌خواری کردند، اما وقتی به گذشته برخی از آن‌ها رجوع می‌کردیم حرف آن‌ها پیاده کردن اسلام ناب محمدی (ص) بود.

صفار هرندی با بیان اینکه در فتنه تلاش شد تا جای جلاد و مظلوم تغییر پیدا کند تصریح کرد: در کارنامه جریان نفاق ۱۷ هزار ترور از مردم کوچه و بازار قرار دارد که اگر کسی اسیر این فضای فتنه‌گون می‌شد قطعاً قافیه را می‌باخت.

وی ادامه داد: سران اصلی فتنه در بیرون از نظام و کشور قرار دارند و سران فتنه‌ای که در داخل هستند در حد و اندازه‌ای نیستند که بخواهند چنین جریانی را هدایت کنند بلکه فریب‌خورده بودند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: همه آن‌هایی که گمان می‌کنند تاریخ مصرف جمهوری اسلامی پس از ۴۰ سال تمام می‌شود و جمهوری اسلامی ۴۰ سالگی خود را نمی‌بیند، دیدند که جمهوری اسلامی چگونه در حال گذار با اقتدار از ۴۰ سالگی خود است و به یاری خداوند ۴۰ سالگی‌های دیگری را نیز خواهد دید.

صفار هرندی در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم گفت: مدیریت بازار ارز پیش از این در اختیار مفسدان اقتصادی بود و کسی توان مقابله با آن‌ها را نداشت، اما با رهنمود‌های مقام معظم رهبری در راستای ایجاد آرامش در بازار ارز شاهد تغییر بزرگی در این زمینه هستیم.

وی در پایان با اشاره به قدرت و غیرقابل نفوذ بودن ایران در برابر تهدیدات دشمنان و جنایات استکبار جهانی خاطرنشان کرد: آلودگی‌هایی که در فتنه ۸۸ در سطح خیابان‌ها به وجود آمد پاک شد و دشمن پاسخ دندان‌شکن خود را با حضور حماسی مردم در ۹ دی دریافت کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar