سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۹۸۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷- ۴۹: ۰۹
سید امیر حجازی مدیر مکتب القرآن الکریم و مشاور شورای هماهنگی تبلیغات دهاقان از برگزاری محافل قرآنی در دهه فجر فاطمی ویژه دهاقانیها خبر داد و گفت:به منظور گسترش فرهنگ قرآنی همزمان با دهه مبارک فجر محافل با قرآن در دهاقان برگزار می شود.

به گزارش خبر گزاری بسیج، سید امیر حجازی مدیر مکتب القرآن الکریم و مشاور شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دهاقان از برگزاری محافل قرآنی وکرسی تلاوت در دهه فجر فاطمی ویژه دهاقانیها خبر داد و گفت:به منظور گسترش فرهنگ قرآنی و اشاعه تلاوت قرآن در سطح جامعه همزمان با دهه مبارک فجر محافل انس با قرآن کریم درشهرستان دهاقان برگزار می شود.
حجازی گفت:محافل انس با قران موجب تقویت ارتباط و دوستی بیشتر انسان با قران می شودتا بتوان زمینه درک مفاهیم و عمل به دستورات قرآن را بیش از پیش در جامعه عملیاتی کرد.
حجازی تصریح کرد: همه ما مدیون زحمات امام و شهدای عزیزی هستیم که در به وجود آوردن دهه فجر انقلاب اسلامی و احیای اسلام ناب محمدی (ص) خالصانه مجاهدت کردند.
حجازی خاطر نشان کرد:یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی فراهم شدن بستر مناسب فعالیت های دینی و فرهنگی است و مراسم تجلیل و تکریم از فعالان قرآنی در دستور کار خواهد بود
حجازی در پایان خاطر نشان کرد: در این مراسم سیدجواد فروغی مبلغ و قاری بین‌المللی و استاد شهریار پرهیزکار و قاریان بین المللی و گروه های تواشیح از برنامه های دیگر دهه مبارک فجر فاطمی در دهاقان می باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar