سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۸۶۷۹
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷- ۳۵: ۰۹
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس گفت: تاکنون ۱۳۱ شورای امر به معروف در مساجد شیراز راه‌اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سلیمان مهدوی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منكر فارس در مراسم اهدای حكم امام جماعت مسجد حسن‌بن علی(ع) شیراز به‌عنوان رئیس شورای امر به معروف آن مسجد گفت: با راه‌اندازی شورای امر به معروف و نهی از منکر مسجد حسن‌بن علی(ع)، تعداد شوراهای امر به معروف و نهی از منکر راه اندازی شده در مساجد شیراز به ۱۳۱ شورا رسید.

وی در ادامه با اشاره به آیاتی از قرآن كریم گفت: شرط ایمان آوردن و قبولی عمل صالح، حق و صبر در راه خودسازی، دگرسازی و جامعه‌سازی است.

مهدوی افزود:‌ نماد دگرسازی و جامعه‌سازی نظارت مردم بر مردم به زبان روز، نظارت مردم بر دولت و حاکمیت و نظارت حاکمیت بر مردم برای اجرای حق است.

وی همچنین با بیان اینكه امر به معروف و نهی از منکر سه مرحله است، گفت: مرحله اول قلبی است که توسط همین کارهای فرهنگی که طولانی‌مدت نیز است، انجام می‌شود. مرحله دوم تذکر لسانی و کتبی است و این دو مرحله در ماموریت شورای امر به معروف و نهی از منکر است که باید انجام شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منكر فارس ادامه داد: مرحله سوم نیز یدی است که بر عهده حاکمیت است به‌طوری که در سازمان‌ها و ادارات می‌‌توان حراست‌ها و کمیته‌های انضباطی را متولی این مرحله دانست.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar