سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۸۷۰۸
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷- ۳۰: ۰۷
مسئول سازمان بسیج کارمندان در گفتگو با «بسیج» تشریح کرد
مسئول سازمان بسیج کارمندان گفت: اردوی جهادی میز خدمت با همکاری و مشارکت سازمان های بسیج محلات، بسیج سازندگی و بسیج کارمندان برگزار می شود.

ناصر فصیح رامندی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با بیان اینکه برنامه اردوهای جهادی بسیج کارمندان به دو شکل است اظهار داشت: یک نوع از کار جهادی ما به این صورت است که کارمندان بسیج با حضور در مناطق محروم و دورافتاده کشور خدمات مختلفی از جمله کارهای عمرانی ارایه می دهند. اما بخش دوم برنامه های جهادی ما برگزاری میزهای خدمت با مشارکت دستگاه های اجرایی کشور است.

مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور افزود: اردوی جهادی میز خدمت با همکاری و مشارکت سازمان های بسیج محلات، بسیج سازندگی و بسیج کارمندان برگزار می شود.

وی تشریح کرد: در این طرح ابتدا سازمان بسیج مساجد و محلات مناطق و محلات محروم و کمتربرخوردار را شناسایی و به ما معرفی می کند و سپس با انجام عارضه یابی، مشکلات و نیازهای مردم آن مناطق را می سنجیم و بر اساس نیازهای عموم مردم آن منطقه، از مدیران و مسئولین دستگاه های مرتبط می خواهیم تا با ما در این اردوهای یک روزه همراه شوند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar