سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۸۷۱۲
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷- ۱۸: ۰۸
مسئول سازمان بسیج کارمندان در گفتگو با «بسیج» عنوان کرد
مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور گفت: تاکنون آذربایجان شرقی، خوزستان، کرمان، هرمزگان و همدان فعال ترین استان ها در همکاری با بسیج برای برگزاری اردوهای جهادی میز خدمت بوده اند.

ناصر فصیح رامندی مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، به برگزاری بیش از 1800 اردوی جهادی میزخدمت در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: تاکنون آذربایجان شرقی، خوزستان، کرمان، هرمزگان و همدان فعال ترین استان ها در همکاری با بسیج برای برگزاری اردوهای جهادی میز خدمت بوده اند و مسئولین این استان ها نشان داده اند که برای خدمت به مردم آماده هر گونه همکاری و همراهی هستند.

وی با بیان اینکه ما بر اساس نوع محرومیت به سراغ دستگاه های اجرایی مختلف می رویم افزود: برای مثال اگر مردم یک منطقه ای بیشتر گرفتار مشکلات حقوقی و قضایی باشند ما از قوه قضاییه می خواهیم که در این اردو همراه ما باشد یا اگر مردم روستایی برای انجام امورات کشاورزی و زراعت بال چالش هایی روبرو هستند، مدیران ادارات جهاد کشاورزی را با خود همراه می کنیم اما به طور کلی محوریت کار ما با استانداری ها است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar