سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۸۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷- ۴۹: ۱۳
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج چایپاره:
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج چایپاره گفت: قیام خونین 19 دی شتاب خاصی به حرکت انقلاب بخشید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از چایپاره، حجت الاسلام قنبری بارونی در مراسمی که به مناسبت بزرگداشت قیام خونین 19 دی در حسینیه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج چایپاره برگزار شد، اظهار کرد: پس از قیام خونین 15 خرداد 42 نام قم به عنوان مرکز اصلی و هدایت کننده مبارزات بر سر زبان ها افتاد و پس از چهارده سال، قیام 19 دی 56 که آن را«جرقه انقلاب» نیز نامیده اند بار دیگر موجب قیام همگانی و مبارزاتی گسترده شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج چایپاره افزود: تاریخ انقلاب  نمایانگر حرکتی عظیم انقلابی از جنس مردم است، بسیاری از سیاستمدارن بزرگ اعتقاد دارند 19 دی زمینه ساز برچیده شدن نظام شاهنشاهی شد این نظام تا پیش از قیام مردم در 19 دی، مسئله مبارزه و خشم و نفرت مردم از حکومت طاغوت را جدّی تلقی نمی کرد.

وی ادامه داد: فراگیر شدن نهضت و قیام‌های پی در پی، پایه های کاخ و بیداد ستم شاهی را به لرزه در آورد و رژیم دریافت که در معرض خطر جدّی نابودی قرار دارد، لذا تمام توان خود را برای سرکوب مبارزات و قیام ها به کار گرفت وهیچ توفیقی به دست نیاورد چرا که خون شهدا و روحی که امام (ره) در ملت دمید، کار خود را کرده بود و هیچ سدی نمی توانست سیل خروشان نهضت را تاب بیاورد.

قنبری بارونی اضافه کرد: نظام با تمام قدرت به میدان آمد و روحانیت و مردم نیز به رهبری امام (ره) و با توکل به خدای متعال، به مقابله با حکومت پرداختند و وعده خداوند متعال تحقق یافت و پیروزی از آن اسلام و مردم مسلمان شد.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar