سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۸۸۶۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷- ۰۴: ۱۸
با حکم دکتر رحمانی:
رییس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه منصوب شد.

 

 

 
رییس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارتاستان کرمانشاه منصوب شد.

با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت محسن دارابی به عنوان رییس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه منصوب شد.

 

به گزارش شاتا، در بخشی از این حکم آمده است: مقتضی است براساس وظایف و تکالیف ابلاغی، نسبت به برنامه ریزی و طراحی شیوه‌های روزآمد، بهره‌گیری از توان علمی و تخصصی نیروی انسانی و سازماندهی امکانات و ظرفیت‌های موجود، در راستای تحقق اهداف سازمانی اقدام نمایید.

ایجاد تحرک و پویایی در نهادهای صنعتی، معدنی و تجاری از طریق ارتقاء دانش فنی، تعامل و همکاری مناسب با تشکل‌های تخصصی غیردولتی و مردم نهاد، شناسایی و ساماندهی واحدها و طرح‌های صنعتی، معدنی و تجاری منطقه، ارتقاء نظام مهندسی صنعت و معدن برای تولید صادرات محور با هدف افزایش توان ارزآوری، مورد تأکید است.

بدیهی است هماهنگی و تعامل مناسب با دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی، هماهنگ‌سازی و تقویت تشکل‌های تخصصی غیردولتی، بهره‌گیری از ظرفیت ها و نظارت مؤثر بر فعالیت‌های اقتصادی، دستیابی به اهداف تعیین شده را بیش از بیش محقق خواهد ساخت.

انتظار دارم با تکیه بر اصول قانو مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی، ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات و با برنامه ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیم اصولی و به هنگام، در جهت ایفای وظایف، اقدام نمایید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar