سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۹۶۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷- ۳۱: ۲۰
با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ نشست روشنگری با موضوع دشمن شناسی در محل مسجدالنبی روستای سلیمان آباد شاهین‌دژ برگزار شد.

 به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهین‌دژ، ماموستا فاروق امینی امام جمعه اهل سنت روستای سلیمان‌آباد در نشست روشنگری، گفت: در این برهه حساس، تبیین و ترویج اسلام ناب محمدی یکی از مهم ترین اولویت های جامعه اسلامی است و بایستی در راستای منویات مقام معظم رهبری روحانیون اهل سنت با تمام قوا گام بردارند.

وی افزود: با نگاهی اجمالی به کشورهای مسلمان همسایه شاهد نا امنی هستیم اما با رهنمودهای مقام معظم رهبری و رشادت های نیروهای نظامی و انتظامی در کشور شاهد امنیتی پایدار در کشور هستیم و بایست آگاه و هوشیار باشیم چراکه دشمن  با توپ و تانک نخواهد آمد بلکه با تفکر غربی می آید و موجبات انحرافات فکری را فراهم می سازد.

سرهنگ پاسدار مرتضی کاظمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ گفت: جامعه امروزی ما در حال تحولات و دگرگونی هست و هیچ چیز قطعیت ندارد و بر همین اساس برای حفظ قدرت، ارزش‌ها و شرف  دو مسئله مهم بایست در نظر باشد، یکی ولایت مداری و پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی و دوم آنکه دشمن شناسی و دشمن ستیزی بایست ملاک اصلی واقع شود.

 وی تصریح کرد: 40 سال پیش در همین منطقه دشمن در یک خاکریز و شما در خاکریزی دیگر زندگی می کردید و هر روز شاهد ناامنی بودید، اما به حول قوه الهی و تلاش ها و رشادت های رزمندگان اسلام امروز شاهد امنیتی بی نظیر و زبانزد در تمام خطه این کشور هستیم.

این مقام مسئول عنوان کرد: از ابتدای تاریخ اسلام دو نوع دشمن در مقابل اسلام صف آرایی کرده اند، امروز هم همین دو جبهه دشمن در مقابل اسلام هستند که یکی دشمنان خارجی و دیگری دشمنان داخلی هستند، دشمنان داخلی کسانی هستند که از قطار انقلاب جا مانده اند و بعضی ها دست به دامان آمریکا و استکبار هستند و برخی هم جیره خوار آنان هستند.

سرهنگ کاظمی وحدت و همدلی بین اقوام و مذاهب مختلف در کشوررا مهم برشمرد و ابراز کرد: وحدت یکی از اساسی ترین موضوع هایی هست که مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده اند و در مورد وحدت بین شیعه و سنی در سفر خودشان به سنندج فرمودند کسی که نام خود را سنی گذاشته و خود را بالاتر از شیعه می داند و برعکس کسی که شیعه است و خود را بالاتر از سنی می داند و از گلویش تفرقه بیرون می آید مزدور است.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: